ادامه:

داداش چرا این قدر عجله می کنی صبر کن به قول یه بنده خدایی(( اللهم بیربیر)) جاهای قشنگش هم میرسه.

آخه تو حق داری یه هم چین سوالیو می پرسی،میدونی چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نه نمیدونم،تو بگو چرا؟؟؟؟؟
ببین عزیزم ما تا وقتی که نریم سراغ اهل بیت نمی تونینم حقو از باطل تشخیص بدیم به خاطر همین از دید خودمون کورکورانه میگیم که مولویو،حافظو و.... آدمای خوبین وهمین چیزا باعث میشه که ما دچار فتنه بشیم ونتونیم حقو از باطل تشخیص بدیم و وقتی که بزرگتر شدیم به خانوادهو فرزندانمونو،دوستانمون و.... نمی تونیم حقو بشناسونیم ودچار فتنه می شیم.
بزار یکم بریم جولو بعد مفصل بحث می کنیم الآن زیاد توی حاشیه نریم بهتره،باشه؟؟؟؟ باشه آقا مهدی هرچی شما بگین.

خوب کجا بودیم؟؟
داشتین می گفتین که مولوی میگه:معاویه مومن و پاک اعتقاد.
آها یادم اومد،بزار یه چیزی از معاویه لعنت الله علیه برات از کتاب اسرار آل محمد(علیهم السلام) بیارم بعد خودت تشخیص بده تا اینجا مولوی خوبه یا بده!!!!
برنامه ی معاویه در لعن وبرائت از امیرالمومنین (علیه السلام ):
معاویه آن روز در مدینه بود منادی او ندا داد ونوشتهایی هم به همه ی شهر ها برای کارمندانش نوشته که:
امانم را برداشتم از کسی که حدیث در مناقب علی بن ابی طالب یا فضائل اهل بیتش نقل کند وچنین کسی عقوبت را بر خودش روا داشته است.خطبه ها در هر منطقه ومکانی وبر سر همه منبر ها لعن علی بن ابی طالب!!! وبیزاری از او و بد گویی در باره ی او واهل بیتش ونیز لعنت ایشان را آغاز کنید.
سوال:اسرارو که تا حالا خوندی؟؟؟
آره خوندم،مگه میشه کسی بگه من مسلمونمو حروف الفباشو بلد نباشه!
خدارو شکر.
آقا مهدی حالا من یه سوا بپرسم؟ بپرس عزیزم.
شما گفتین یه قسمتی از اسرارو میارم بعد خودت قضاوت کن که مولوی خوبه یا بده،آخه با یک دلیل نمیشه گفت که خوبه یا بده!!؟؟؟
باز داری عجله می کنی بزار چندتا روایت در مورد معاویه بگم بعد میریم سراغ جاهایه دیگه.درضمن اینم بگم که مولوی تویه کتابش خیلی خیلی خیلی ....بیشتر، از معاویه تعریفو تمجید میکنه من دارم ماست مالیش می کنم که برسم بقیه ی جاهارو هم بگم.