????در صورتی که در سایت فاقد اکانت هستید می توانید - از این طریق عضو شوید
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 67

موضوع: يك سوال

Threaded View

1. Top | #39

عنوان کاربر
    Administrator
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر کرده
    32
    با تشکر از تمامی دوستانی که در این بحث شرکت کردن از J.MOGHADDAM گرفته تا آقا حمید و حامد و ABASS و...
    واقعا خیلی خوبه که این بحث ها در سایت جریان داشته باشه چون بحث های مهم روزه. واقعا من نمی دونم چطور باید در بحث ها شرکت کنم که حمل بر عصبانیت نشه. من سعی کردم ازینا ==> و... بذارم تا حس منتقل کنم ولی بازم مثل اینکه موفق نبودم. واقعا مرز مشخصی بین جدی صحبت کردن و عصبانی صحبت کردن نیست گویا. انقدر هم بهم گفتید عصبانی حرف میزنی که دیگه الان حس می کنم کلا من یه شخص عصبی هستم. اگرچه اعتقاد دارم که کسایی که توی این بحث ها شرکت می کنن دارد به تشیع خدمت می کنن (چون یه بحث مهمی حول یک مساله بسیار مهم صورت میگیره، مساله ای که باید در این برهه در موردش تصمیم درست بگیریم تا خدایی ناکرده موجب رنجش امام زمانمون نشیم.)
    راستش من خلاصه آنچه که گفتم در کل این موضوع رو در یک جمله خدمتتون عرض می کنم. چون واقعا حس می کنم بحث به سمتی رفت که به اشتباه حس شده من حامی وحدت هستم. من به هیچ عنوان طرف داری از وحدت نکردم و نخواهم کرد و اصلا بهش اعتقاد ندارم. اگر آقا حامد گل که روشنی این سایت هستن لطف کنن بگن من کجا دفاع از وحدت کردم خیلی ممنون میشم.

صادقانه و خالصانه (، من چه شکلکی بذارم که دوستان نگن عصبانی شدم خدایا!! ) ) عرض می کنم که آنچه که من به دنبال گفتنش بودم این بود:
    نماز خواندن در پشت اهل عامه به هیچ عنوان پذیرفته نیستمگر برای تقیه،مگر برای تقیه،مگر برای تقیه (بازم بگم؟ )

ولی دوست گلم آقای J.MOGHADDAM که یکی از فعالان سایت هست گویا عقیده داشت که در حال حاضر مساله حفظ جان مطرح نیست! تمام بحث سر این بود. واقعا هیچ چیزی بیشتر از این نبود، در حالی که این اواخر بحث به سمت های دیگه رفت.

حالا قسمتی از بحث هم سر این رفت که آیا این مایع قرمز رنگی که روی دست ماست خون است یا خیر(یعنی شرایط زمانی فعلی این حد از تقیه را ایجاب می کند یا خیر). که به قول آقا حامد گل سلیقه ایه. من دلایلم رو گفتم که این خون است. حالا اگر کسی می خواد بگه خون نیست دلیل بیاره که نیست. هیچ چیز بیشتر از این مدنظر من نبوده و نیست.

بازم خدارو شکر می کنم که خداوند دوستان خوبی رو به من عطا کرده که می تونم از طریق اونها اعتقاد خودم رو محکم و قوی کنم

انشالله که امام زمان از ما راضی باشن و از یاران واقعیشون بشیم.
    اللهم عجل لولیک الفرج

2. 4 کاربر زیر بابت این پست از hamed، تشکر کرده اند:

J.MOGHADAM (چهارشنبه 13 آذر 92),حامد (یکشنبه 15 اردیبهشت 92),حمید (جمعه 20 اردیبهشت 92),reza (یکشنبه 15 اردیبهشت 92)