????در صورتی که در سایت فاقد اکانت هستید می توانید - از این طریق عضو شوید
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 109

Threaded View

1. Top | #6

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    میانگین پست در روز
    0.32
    تشکر کرده
    723

فضائل ومعجزات امیرالمومنین (ع)

ادامه:
    ای فاطمه!این فرزندبزرگوارراعلی نام کن،همانامنم خداوندعلی اعلاواوراآفریده ام ازقدرت وجلال خود وبهره کامل ازعدالت خودبه اوبخشیدم ونام اوراازنام مقدس خوداشتقاق کرده ام واورابه آداب خجسته خودتادیب نموده ام وامورخودرابه اوتفویض کرده ام واورابرعلوم پنهان خودمطلع کرده ام.
    درخانه محترم من متولدشده است واول کسی است که برروی خانه ی من اذان می گویدوبتهاراخواهدشکت وآنهاراازبالای کعبه به زیرخواهدانداخت ومرابه عظمت ومجدوبزرگواری ویگانگی یاخواهدکرد.
    اوست وداردویاری کندووای برحال کسی که فرمان اونبردویاری اوافکندوانکارحق اونماید.
    سپس هنگامی که ابوالطالب علیه السلام اورادید،خوشحال شدوعلی علیه السلام فرمودند:والسلام علیک یا ابه ورحمه الله وبرکاته پس ازآن؛رسول خدا(ص)داخل شدند،دراین لحظه امیرالمومنین علیه السلام برای آن حضرت شادمانی نموده ودرصورت پیامبراکرم(ص)خ ندیدوفرمود:السلام علیک یارسول الله ورحمه الله وبراکاته وبعدازصاف کردن صدابشروع به خواندن این آیات نمود(بسم الله الرحمن الرحیم،قدافلح المومنون الذین هم فی صلاتهم خاشعون))تابه این آیه رسیدند(اولءک هم الوارثون الذین یرنون لفردوس هم فیهاخالدون
    دراین هنگام پیامبرخدا(ص)فرمودند(انت والله امیرهم،تمیرهم من علومک فیمتارون وانت والله دلیلهم وبک یهتدون))به خداسوگندتوامیرالمومنان هستی،به آنهاازعلومت می خورانی وبه خداسوگندتویی راهنمای آنان وبه وسیله ی توهدایت می شوند.....

سوره ی مومنون آیات 1تا11
    بحارالانوارج35ص35ح37وص8ح11 ....

2. 2 کاربر زیر بابت این پست از mahdi11، تشکر کرده اند:

mohammad ashrafi (سه شنبه 21 خرداد 92),محمدمهدی (چهارشنبه 19 آبان 95)