????در صورتی که در سایت فاقد اکانت هستید می توانید - از این طریق عضو شوید
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

1. Top | #1

عنوان کاربر
    Administrator
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر کرده
    32

فتوای یک حرام زاده

متن فتوای هولناک مفتی وهابی در برخورد با شیعیان!

به تازگی بر روی شبکه های اینترنتی اجتماعی متن فتوای یکی از مفتیان کینه توز وهابی به نام «ناصر العمر» در مورد شیعیان پخش شده است، این مفتی در سوالی با این مضمون «خطر شیعیان نسبت به اسلام بیشتر از یهود و نصاری است، برای نجات امت اسلام چگونه این طایفه را ریشه کن کنیم؟» این چنین پاسخ می*دهد:
    در ابتدا باید بدانیم که شیعیان جز با یک حکومت اسلامی جهادی ریشه*کن نمی*شوند، شیعیان بعد از برپایی حکومت اسلامی مذکور دو راه دارند: یا اینکه اسلام را بپذیرند! یا اینکه سر بریده شوند، اگر اصرار کردند بر مذهب خود باقی بمانند با آنها باید این چنین برخورد کنید:
    اول: همه شیعیان را چون سر بریدن گوسفند، سر ببرید تا خون سر تا پای آنها را فرا بگیرد، و چه منظره*ی بدیعی است زمانیکه تو می*بینی اجساد شیعیان در دریایی از خون شناورند و صدای امواج خون رافضی گوش*هایت را نوازش میدهد و جنازه*هایشان، چشم*هایت را به وجد می*آورد.

دوم: زنان آن*ها را به اسارت ببرید و در میان رزمندگان به صورت عادلانه تقسیم کنید .

سوم: کودکان شیعه را به فراگیری تعلیمات اسلامی صحیح وا دارید و توحید و عقیده را به آن*ها آموزش دهید، و به آن*ها آموزش*های نظامی دهید تا در فتوحات اسلامی از آنها استفاده شود.

اما ممکن است آن*ها تقیه کنند، برای اینکه مطمئن شویم تقیه نمی*کنند باید موارد زیر انجام شود:

اول: معابد و ضریح*های شرک*آلود شیعه را نابود و ویران کنید.

دوم: کودکانشان را در مدارس خودمان داخل کنیم.

سوم: خانه*های آن*ها را تفتیش کنید و کتاب*های شرک*آلود آنها را از بین ببرید.

چهارم: از کودکانشان سؤال کنیم که آیا والدینشان کارهای شرک آمیز در خانه انجام می*دهند یا نه.

پنجم: آن*ها را در یک شهر متمرکز نکنیم و در شهرهای مختلف پخششان کنیم.

ششم: روز عاشورا را جشن بگیرید و شیعیان را مجبور کنید درآن شرکت کنند.

هفتم: آن*ها را مجبور کنید کودکان خود را با اسمائی مانند معاویه، یزید و عائشه و حفصه و... نام*گذاری کنند.

هشتم: اجبارشان کنیم که به رهبرانشان دشنام دهند.

2. 2 کاربر زیر بابت این پست از hamed، تشکر کرده اند:

hamid reza (یکشنبه 02 تیر 92),Yaser.76 (سه شنبه 04 تیر 92)

3. Top | #2

عنوان کاربر
    Administrator
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر کرده
    32
    اصل فتوا

سؤال:
    فضیلة الشیخ ناصر العمر کما تعلمون بأن خطر الرافضة على الإسلام والمسلمین أشد من خطر الیهود والنصارى فکیف نستأصل خطر الرافضة من الوجود لإنقاذ أمة الإسلام؟
    پاسخ:
    بسم الله الرحمن الرحیم
    والصلاة والسلام على محمد و صحبه أجمعین
    فی البدایة یجب أن نعلم حقیقة وهی ان الرافضة لن یتم استئصالهم الا على ید حکومة اسلامیة جهادیة أما کیف یتم استئصالهم فالرافضة بعد قیام الدولة الاسلامیة باذن الله تعالى امامهم خیاران اما الاسلام أو الذبح فان اختاروا البقاء على دینهم فسوف یتم معهم الآتی :-
    اولا یذبح کل من انبت من الرافضة ذبح النعاج فیثخن فیهم القتل ویعمل فیهم السیف حى تعلوا دماؤهم الى الرکب ویا له من منظر بدیع وأنت ترى اشلاء الرافضة متناثرة وسط بحر من الدماء متلاطم وأنت أخی المسلم تتمشى وسط هذا البحر واصوات موجات الدماء الرافضیة السائلة تطرب أذنیک واشلاؤهم تمتع ناظریک یا له من مشهد مثیر .
    ثانیا تسبى نساء الرافضة فتوزع على المجاهدین بالقسمة العادلة فتصنف الرافضیات على ثلاث أصناف العذارى الحسناوات ثم العذارى فقط ثم ذوات الجمال من الثیبات فیعطى الصنف الاول لمن ابلى بلاء حسنا من المجاهدین والصنف الثانی للاقل منهم بلاء واما الصنف الثالث فللذین هم من دونهم أما من تذمر من المجاهدین أو قصر فلیس له الا البقیة ای الدمیمات والقبیحات أظن أن هذه قسمة عادلة والله اعلم
    ثالثا الصغار من الرافضة هؤلاء یتم تعلیمهم تعلیما اسلامیا ویدرسون العقیدة والتوحید وینشؤن تنشئة اسلامیا ویتم تدریبهم تدریبا عسکریا قویا شدیدا لکى یتم الاعتماد علیهم فی الفتوحات الاسلامیة تماما کما هو الحال عند الممالیک والانکشاریین زمن الدولة العثمانیة .
    أما فی حالة اسلام الرافضة وهذا المتوقع ان یلجؤوا الى التقیة فلن یتم السکوت عنهم نعم نقر لهم اسلامهم فی الظاهر فلسنا مکلفین بمحاکمة سرائر الناس التی لا نعلمها ولکن هناک عدة اجرءات تتخذ لاختبار الرافضة و معرفة صدقهم من کذبهم ولمنعهم من التمتع بالتقیة وامتیازاتها فیتم اجراء الآتی :-
    أولا تهدم معابد الرافضة الوثنیة والاضرحة الشرکیة وبأیدی الرافضة ومن یرفض فهذا قد فضح نفسه ومن یفعل وهو مستاء کأن یتمعر وجهه مثلا فهذا یوضع علیه علامة استفهام ویخضع لاختبارات أخرى وتشدد علیه الرقابة
    ثانیا یأخذ ابناء الرافضة الصغار ویتم ادخالهم فی مدارس دینیة سنیة داخلیة حیث یتعلمون التوحید والسنه ولا یخرجون الى بعد التأکد من رسوخ الدین لدیهم .
    ثالثا اجراء عملیات مداهمه وتفتیش لبیوت الرافضة للتأکد من خلوها من الکتب الشرکیة التی یجب أن تحرق.
    رابعا طرح اسئلة على صغار ابناء الرافضة لمعرفة ان کان والدیهم یمارسون طقوس الشرک فی بیوتهم اما لا .
    خامسا تشتیتهم فی الارض بحیث لایتمرکزون فی مدینة محدده.
    سادسا اجراء احتفال فی یوم عاشوراء وجبرهم على القدوم لمعرفة من منهم ما یزال یقیم طقوس الشرک فی هذا الیوم ومن تبرء حقا من تلک الطقوس .
    سابعا اجبارهم على اسماء سنیة مثل ابو بکر عمر معاویة یزید للبنین وکذلک حفصه عائشة للبنات .
    ثامنا اجبارهم على سب والبراءة من أئمتهم الذین یزعمون مثل الخمینی والسیستانی وغیرهم .

والله أعلم وصلى الله على نبینا محمد وعلى صحبه أجمعین.

منبع:
    http://shia24.com/Link6099

4. 2 کاربر زیر بابت این پست از hamed، تشکر کرده اند:

5. Top | #3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر کرده
    189
    ظاهرا حضرت وقتی زمان ظهورشان برسه شمشیر حضرت از غلاف بیرون آمده و صدای اقتل اعدا الله طنین انداز میشه
    خدا به به ما توفیق بده خون این حرامزاده ها را در رکاب حضرت به زمین بریزیم
    امین
    ای مهجت قلب مصطفی ادرکنا محبوبه ی ذات کبریا ادرکنا

با آنکه علیست رکن ما کان و یکون ای رکن علی مرتضی ادرکنا

6. 4 کاربر زیر بابت این پست از ehsan_8665، تشکر کرده اند:

ahmadreza (جمعه 10 آبان 92),hamid reza (یکشنبه 02 تیر 92),حسین (یکشنبه 02 تیر 92),Yaser.76 (سه شنبه 04 تیر 92)

7. Top | #4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر کرده
    369
    به اسم اون شیطان ملعون حرام زاده دقت کنید: ناصر العمر..... یعنی یاری کننده عمر..... یاری کننده جد مخنس حروم زاده اش! خدا ریشه نجسشون رو از بین ببره به دست قیام کننده اش انشاءلله. و انشاءلله که توفیق بودن در رکاب اماممون رو داشته باشم....
    و با رجعت امام حسین علیه السلام و در رکاب حضرت حجة علیه السلام انتقام خون مادرمون حضرت فاطمه سلام الله علیها و خون شهدای کربلا و عاشورا رو بگیریم از قاتلین ملعونشون.

اللهم عجل لولیک الفرج
    اللهم العن الجبت و الطاقوت و ابنتیهما و اتباعهما و شیعتهما
    اللهم عذبهم عذابا یثتغیث منه اهل النار
    بحق محمد و آله صل الله علیهم اجمعین
    یا علی علیه السلام.
    تا نيايي گره از کار جهان وا نشود...

اللهم العن اول ظالم ظلم حق محمد و آخر تابع له علي ذالک

8. 3 کاربر زیر بابت این پست از حسین، تشکر کرده اند:

ahmadreza (جمعه 10 آبان 92),hamid reza (یکشنبه 02 تیر 92),Yaser.76 (سه شنبه 04 تیر 92)

9. Top | #5

عنوان کاربر
    Administrator
    میانگین پست در روز
    0.38
    تشکر کرده
    559
    Blog Entries
    1
    یه نکته خیلی جالب توی این فتوی وجود داره و خیلی قابل توجه است
    که این مفتی حروم زاده اعظم اصلا رعایت وحدت نکرده

عجیبه

10. 3 کاربر زیر بابت این پست از حامد، تشکر کرده اند:

hamid reza (یکشنبه 02 تیر 92),حسین (چهارشنبه 05 تیر 92),Yaser.76 (سه شنبه 04 تیر 92)

11. Top | #6

عنوان کاربر
    Administrator
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر کرده
    32
    البته این وهابیون حروم زاده رو که خود سنی ها (اهل عامه) هم تکفیرشون می کنن. فکر نمی کنم در معادلات کسی، سازش مصلحتی حتی یک دقیقه با این سگ های حروم زاده عاقلانه باشه.

12. 2 کاربر زیر بابت این پست از hamed، تشکر کرده اند:

13. Top | #7

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر کرده
    189
    و فتوای حرام زاده ای دیگر:
    اختصاصی/
    وی خطاب به پیروانش می گوید: قبر[حضرت] زینب[سلام الله علیها] منبع الهام شیعیان جهان است به همین دلیل برای نزدیکی به خدا آن را خراب کنید، با این کار صدمه ای به شیعیان می زنید که پیروزی درچند میدان جنگ هم با آن برابری نمی کند، وی سپس حرم حضرت زینب(سلام الله علیها) را کانون شرک می خواند.
    SHIA-NEWS.COM شیعه نیوز:

به گزارش «شیعه نیوز» یکی از مفتیان افراطی وهابی بر صفحه ی اینترنتی شخصی خود بر "تویتر" دستور دوباره تخریب قبر حضرت زینب(سلام الله علیها) را داده است.

وی خطاب به پیروانش می گوید: قبر[حضرت] زینب[سلام الله علیها] منبع الهام شیعیان جهان است به همین دلیل برای نزدیکی به خدا آن را خراب کنید، با این کار صدمه ای به شیعیان می زنید که پیروزی درچند میدان جنگ هم با آن برابری نمی کند، وی سپس حرم حضرت زینب(سلام الله علیها) را کانون شرک می خواند.این مفتی وهابی از کینه توز ترین آنها نسبت به شیعه است و چندی پیش ریاست یک کنفرانس ضد شیعی در مدینه را بر عهده داشت.

شایان ذکر است "چندی پیش عناصر وابسته در ماجرای نبش قبر حجر بن عدی نقش داشته، ضمن این که با افتخار عکسی از خود را در کنار مقبره خالی ایشان منتشر کرده اند، در فیس*بوک تهدید می کنند به زودی سراغ قبر [حضرت] زینب و رقیه [سلام الله علیهما] هم می*رویم و پیکر آنان را هم از خاک بیرون می*کشیم..."

ای مهجت قلب مصطفی ادرکنا محبوبه ی ذات کبریا ادرکنا

با آنکه علیست رکن ما کان و یکون ای رکن علی مرتضی ادرکنا

14. تشکر شده توسط :

Yaser.76 (سه شنبه 04 تیر 92)

15. Top | #8

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر کرده
    397
    خداوند همشون رو لعنت کنه
    اللهم العن الجبت و الطاغوت وبنتیهما
    آمده ام دنیا برای علی)

تا بگویم لعن به دشمن علی (ص)

16. تشکر شده توسط :

حسین (شنبه 08 تیر 92)

17. Top | #9

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر کرده
    64
    این آدم ها که فکر میکنند آنقدر قدرت دارند که میخواهند شیعیان را بکشندو قبر 2 تن از بزرگواران دین یعنی حضرت زینب سلام الله علیها و حضرت رقیه سلام الله علیها را خراب کنند باید بدانند که گنده هاشون یعنی عمر و ابوبکر . معاویه و... لعنة الله علیهم اجمعین نتوانستند این کاررا بکنند چه برسه به این خروم زاده هایی که حتی فقط قدرت حرف زدن دارند.
    الهم العن صنمی القریش و جبتیها وطاغوتیها وافکیها و ابنتیهما اللهم العن اتباعهما و اشیائهما ومحبیهم

18. 2 کاربر زیر بابت این پست از ahmadreza، تشکر کرده اند:

حسین (شنبه 08 تیر 92),Yaser.76 (چهارشنبه 05 تیر 92)

19. Top | #10

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر کرده
    104
    تازه میفهمم عظمت خدا رو،غیرت خدا و علی(ع)رو،که 1400 سال پیش حضرت فاطمه(س)رو مخفیانه دفن کردند و به کسی نگفتنند تا دست این بی غیرت های حرومزاده به حضرت فاطمه(ع)نرسه...
    ویرایش توسط taha : یکشنبه 13 مرداد 92 در ساعت 11:30 قبل از ظهر
    کل قرآن کریم:
    اَعوذُ بِاللهِ مِنَ الِشیطانِ الرَجیم
    ِبِسمِ اللهِ الرَحمٰن اَلرَحیم
    <<یٰا عَليْ اَنتَ صِراطِ المُستَقیم>>
    صَدَقَ اللهُ عَلیُ عَظیم