????در صورتی که در سایت فاقد اکانت هستید می توانید - از این طریق عضو شوید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 13

1. Top | #1

عنوان کاربر
    Administrator
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر کرده
    32

قابلیت جست و جو در بین مطالب سایت

سلام

قابلیت جست و جوی اختصاصی در سایت از قسمت نوار بالای سایت افزوده شد:

در صورتی که در نواری که در تصویر بالا میبینید ، کلمات مرتبط به موضوع مورد نظرتون رو بنویسید و کلید جست و جو که با تصویر ذره بین مشخص شده رو بزنید، نتیجه ی جست و جو در بین تمامی موضوعات موجود در سایت رو نشونتون میده.

توجه داشته باشید که نتیجه رو توی یه صفحه ی جدا به شکل صفحات گوگل نشون میده اما فکر نکنید که از سایت خارج شدید و در کل اینترنت جست و جو شده . بلکه این جست و جو از طریق گوگل مخصوص خود سایت rayatolmahdi هست و فقط بین مطالب داخل این سایت میگرده و نتایج مرتبط رو میاره.

من چند موردی رو که تست کردم خیلی خوب و قوی عمل میکنه ، مثلا کلمات تقیه و نماز رو که در کنار هم جست و جو کردم بلافاصله پست هایی که در مورد این موضوع بود رو در نتایج آورد.
    با استفاده از این امکان هر کسی به راحتی میتونه موضوعات مورد نظرش رو پیدا کنه.

قبلا هم این نوار جست و جو در بالای سایت بود ولی نتایج صحیحی نمی آورد و خیلی به درد نمیخورد ولی الان در این سرویس گوگل سایت رو ثبت نام کردیم و امکان جست و جوی مناسب فراهم شد.

2. 3 کاربر زیر بابت این پست از hamed، تشکر کرده اند:

hamid reza (یکشنبه 15 اردیبهشت 92),حسین (پنجشنبه 12 اردیبهشت 92),حمید (پنجشنبه 12 اردیبهشت 92)

3. Top | #2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر کرده
    369
    آقا جدا دم شما گرم. خیلی لازم بود. ممنون از کیله زحماتت. یا علی.
    تا نيايي گره از کار جهان وا نشود...

اللهم العن اول ظالم ظلم حق محمد و آخر تابع له علي ذالک

4. Top | #3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    میانگین پست در روز
    0.16
    تشکر کرده
    146
    این خیلی خوبه.دیگه هر چی بخوایم از تو سایت راحت پیدا میکنیم.. دم شما گرم.!
    اللهم العن الجبت و طاغوت و...

5. Top | #4

عنوان کاربر
    Administrator
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر کرده
    32
    پاسخ دادم به این موضوع برای آنکه در لیست بالاترین مطالب بیاد. متاسفانه فعلا مکانیزم صحیحی نداریم برای اینکه یه موضوع همیشه باشه جلوی چشم.

6. Top | #5

عنوان کاربر
    Administrator
    میانگین پست در روز
    0.38
    تشکر کرده
    559
    Blog Entries
    1
    خیلی ممنون

7. Top | #6

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    میانگین پست در روز
    0.16
    تشکر کرده
    146
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamed نمایش پست ها
    پاسخ دادم به این موضوع برای آنکه در لیست بالاترین مطالب بیاد. متاسفانه فعلا مکانیزم صحیحی نداریم برای اینکه یه موضوع همیشه باشه جلوی چشم.
    خب اگه اینجوری بشه که شما میگید اونوقت همه ی موضوع ها میاد رو صفحه ی اصلی که..!!!
    اللهم العن الجبت و طاغوت و...

8. Top | #7

عنوان کاربر
    Administrator
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر کرده
    32
    پاسخ دادم به این موضوع برای آنکه در لیست بالاترین مطالب بیاد.

یه دو سه بار دیگه این کارو می کنم. دیگه نمی کنم!

9. Top | #8

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    میانگین پست در روز
    0.13
    تشکر کرده
    143
    حالا که دور, دور تشکره من هم به نوبه خودم و از طرف بچه محلامون و....از زحمات بیشمار شما آقا hamedتشکر کرده وآرزوی توفیقات هر چه بیشتر و توفیق حضور در هیات را برای شما و خانواده محترمتان را از خدای منان خواستاریم دعای خیر ما ودوستانمان همیشه همراه شماست(امتحانات تموم نشد پاشی بیایی کلاس وهیات ,آخه چقدر حب الدنیا )روی ماهتو ببینیم..............
    علی زیباترین نام جهان است علی ذکر لب صاحب زمان است
    به کوری دو چشم اهل انکار فقط حیدر امیرالمومنین است

10. 4 کاربر زیر بابت این پست از ABASS، تشکر کرده اند:

hamed (شنبه 21 اردیبهشت 92),J.MOGHADAM (یکشنبه 26 خرداد 92),حامد (چهارشنبه 18 اردیبهشت 92),حمید (سه شنبه 24 اردیبهشت 92)

11. Top | #9

عنوان کاربر
    Administrator
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر کرده
    32
    با سلام خدمت شما کربلایی عباس جان!

خواهش می کنم. اینا وظیفست. با این کارا بنده آرامش میگیرم. شما با حضور مستمر و فراوان و گرمتان در سایت خسته بنده را از تن خارج می کنید! (آخه تایپ می کنم انگشتام خسته میشه! اگر بدونی چه کار طاقت فرساییه!)

در مورد حضور نیز، تا جایی که بتونم انشالله حضور خواهم داشت. در جلسات متاهلین که حضور دارم الحمدلله، شما مجردی این قسمت هاشو نیستی به من چه! . انشالله سریع متاهل شید که خیر و برکت در متاهلیست.

در مورد امتحانات هم باید خدمتت بگم عباس جان که یکی از بهترین دوران بنده از نظر کاری همین دوره امتحانا بود! آدم تکلیفش مشخصه! کلی مرخصی میگیره با خیال راحت به درساش میرسه! از بس که کارای دیگه هست. بالاخره آدم تا عصر میره سر کار بعدش باید بیاد با خستگی تمرین پروژه انجام بده، دیدن پدر و مادر خودم و همسر که وظیفه شرعی ماست در هر هفته و... دیگه هر زمانی که می مونه رو میگیره. اگر بدونی این تز ارشد چقدر منو داره اذیت می کنه، متوجه میشی که امتحانات قسمت راحتشه. اگر بدونی امسال عید چقدر چسبیده بودم پای لپتاپ به کارای دانشگاه میرسیدم... هی... دوره تکمیلی و اینا هم بماند که این وسط رفتم و 1 ماه از هیات نیومدنم به همین دلیل بود. انشالله از اواسط تابستون اوضاعم خیلی بهتر میشه. البته دانشگاهه دیگه! پدر مادر که نداره...
    بالاخره هر کسی برهه ای از زندگیش رو در کار زیاد و مشغله فراوان می گذرونه. یکی میره قم! یکی میره عسلویه یکی باید 2 شیفت کار کنه... دائمی که نیست...
    شما دعا کن که نیت بنده حقیر از این کارا خیر باشه که یه وقت کلش نره رو هوا

ارشد + کار + زندگی متاهلی + دیدار والدین + بخشی از سربازی (خوب یه خورده سنگینه ...)

ولی شما نیز دعا کنید تا این حب دنیا که شدیدا من رو احاطه کرده و مدام در حال مبارزه هستم باهاش( و البته فعلا که پیروز شده! وگرنه اوضاعم خیلی فرق می کرد) از دل داغونم بیرون بره. کلا دعا کن آدم شم!

12. تشکر شده توسط :

J.MOGHADAM (یکشنبه 26 خرداد 92)

13. Top | #10

عنوان کاربر
    Administrator
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر کرده
    32
    عجیبه شما دعا می کنی خدا توفیق اومدن در هیات رو بده به من و همسرم ولی هیات زنونه نداره!

اگر داشت قطعا خیلی حضور متاهلین پر رنگ تر بود! شک نکن. مسئولین چرا توجه نمی کن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ پاسخ گو باشید (شوخی کردم :d:d:d)

14. 2 کاربر زیر بابت این پست از hamed، تشکر کرده اند:

J.MOGHADAM (یکشنبه 26 خرداد 92),حامد (شنبه 21 اردیبهشت 92)

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین