????در صورتی که در سایت فاقد اکانت هستید می توانید - از این طریق عضو شوید

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: وضعیت سایت تا حالا چگونه بوده؟

رأی دهندگان
17. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • عالی

4 23.53%
  • خیلی خوب

7 41.18%
  • متوسط

4 23.53%
  • ضعیف

2 11.76%
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 15 از 15

1. Top | #11

عنوان کاربر
    کاربر عادی
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر کرده
    43

Re: وضعیت سایت تا حالا چگونه بوده؟

نتیجه صحبت حامد: خب همینی که هس! همینطوری داغون باشه بهتر ازینه که یه کاری رو بکنیم "به امید" اینکه وضعیت بهتر بشه بعدش اصلاً نشه!!

پیشنهاد بنده اگر وضعیت بهتر نکنه حداقلش اینه که بدتر ازین نمی کنه، مگه اینکه شما نظر دیگه ای داشته باشید.

یه نکته ای هم بگم که فکر می کنم اینجا روش زیاد ملت حساب باز نمی کنن و دلسرد شدن از کار کردن و وقت گذاشتن اینه که حرفا همش حداکثرِ حداکثر روی 10نفر داره می چرخه که اینا اکثراً اگر اینجا هم فعالیت نکنن می تونن به سوالای خودشون جواب بدن پس تنها انگیزه ای که می مونه برا کار کردن اینه که بحثاشون حداقل 4تا مخاطب غیر رفیق فابای خودشون توی هیأت داشته باشه و صرفاً این نباشه خودمون رو گول بزنیم که داریم تبلیغ و انجام وظیفه می کنیم.

نتیجه این نکته که گفتم در قالب پیشنهاد: یه تاریخی رو بذاریم برای افتتاح سایت با تبلیغات گسترده. (می دونم میگید از قبل همین قرار بود که وقتی سایت یه ذره پا گرفت و غنی شد علنیش کنیم) تا این ضرب الأجل همۀ بحث هایی که احساس می کنیم مهمتره و نیازه به صورت گسترده کار کنیم و جلو ببریم.
    خوبیش این میشه ملت میدونن باید تا یه تاریخ مشخص به صورت غنی سازی مطالب سایت کار کنن (کار با مخاطب ندارن) بعد با یه سری مخاطب جدید که واقعا دغدغه های جدی دارن و نمی تونن هم جواب سوالات و شبهاتشون خیلی راحت از جاهای دیگه پیدا کنن، مواجه میشن که اون خودش می شه انگیزه برای مرحله بعد که همون پویایی سایت با مطالب مورد درخواست تره خودِ مخاطبان.

یکی از دلایل اصلی فروکش کردن فعالیت های سایت، در یک جمله می گم، این بود که: تبدیل شده به یه جای دورِ همی برای چند نفر آشنا که اگه از طریق این سایت هم نباشه می تونن بحثاشون رو دنبال کنن و جواب بگیرن و کسِ دیگه ای هم نیس که بخوان به هوای اون کار بکنن.

بعدشم حامد سکوت بی جا هیچ چیزی رو حل نمی کنه. آدم هر مشکلی هس (اصلا بشه هزارتا) میگه هر چی هم تونستیم بهترش می کنیم. نمی خوایم قهر کنیم با هم دیگه که! یا چیزی رو به هم ثابت کنیم یا ...

یا علی
    يَا رَبَّنَا سَلِّمْ لَنَا عَلِيّاً (مَهدیّاً) ----- سَلِّـمْ لَنَـا الْمُهَذَّبَ النَّقِيَّـــــا
    الْمُؤْمِنَ الْمُسْتَرْشِدَ الْمَرْضِيَّا
    ----- وَ اجْعَلْهُ هَادِي أُمَّةٍ مَهْدِيّـــاً
    لَا أَخْـطَلَ الرَّأْيِ وَ لَا غَبِيّـــــاً -----
    وَ احْفَظْهُ رَبِّي حِفْظَكَ النَّبِـيَّا
    فَـــإِنَّـــهُ كَانَ لَــهُ وَلِــيّــــــــاً
    ----- ثُــمَّ ارْتَضَـــاهُ بَعْـدَهُ وَصِـيّـــا

2. تشکر شده توسط :

mahdi11 (دوشنبه 07 تیر 95)

3. Top | #12

عنوان کاربر
    کاربر عادی
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر کرده
    0

بسم الله الرحمن الرحیم
    اللّهم صل علی محمّد و آل محمّد و عجل فرجهم و اهلک عدوهم من الجن و الانس من الاولین و الاخرین

حرفهای آقا حامد من رو یاده یک روایتی انداخت، که یه بنده خدایی، تو وسط خوندن زیارت جامعه کبیره اون روایت رو نقل کرد. ظاهراً یک روز، امام حسن مجتبی، کریم اهل بیت (علیه السلام) مشغول خوردن غذا بودن، که یک سگ ولگردی میاد کنار حضرت می شینه. امام (علیه السلام) هم سگ رو رد نمی کنن و مقداری غذا جلوی اون سگ قرار می دن.

خدا رو شکر، خدا رو هزاران بار شکر که سایه یه همچین امام مهربانی رو بالای سر ما قرار داده. به قول امام رضا (علیه السلام): الحمد لله الذی جعلنا من المتمسکین بولایة علی بن ابیطالب علیه السلام

4. Top | #13

عنوان کاربر
    Administrator
    میانگین پست در روز
    0.38
    تشکر کرده
    559
    Blog Entries
    1

سلام
    متوجه نشدم منظور شما از این روایت چی بود و چه ربطی به حرف های من داشت
    بر همه عایشه های امروز لعنت

5. Top | #14

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    میانگین پست در روز
    0.33
    تشکر کرده
    723
    سلام
    آقا حامد همین جوری روایتو گفتن.
    نظر من اینه که تا سه و چهار سال پیش سایت از لحاظ شرکت در مباحث وگذاشتن مطالب عالی بود.
    اما پس از گذشت چند سال وبا اینکه سایت هنوز نوپاست بازدیدکنندگان خوب ونسبتا" زیادی داره(انشاء الله که زیاد بشه)
    ولی متاسفانه کسی از عضو های سایت دیگه به سایت سری نمیزنه تا مطلب بزاره یا با دیگران مذاکره ی حدیث کنه.
    دنیای امروز شده فضای مجازی خوبه که تلاش کنیم هر جوری که شده امر اهل بیت(علیهم السلام) در اینجا احیا کنیم تا مردم جهان از این دریای علم استفاده کنند و بتونند رضایت خدا وامام زمان(علیه السلام)بدست بیارن.

6. Top | #15

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    میانگین پست در روز
    0.33
    تشکر کرده
    723
    سلا و عرض ادب🌹
    مهمانان و دوستان عزیزی که از سایت بازدید می کنین و انشاالله که از مطالب استفاده هم می کنین و براتون مفید واقع میشه🙃
    با عضویت در سایت می توانین در مباحث شرکت کنین و سوالای خودتون رو بپرسین که انشاالله قدمی هر چند کوچک اما بسیار مهم در احیای امر اهل بیت علیهم السلام گذاشته باشیم.
    و از انتشار مطالب و حدیث اهل بیت علیهم السلام و سایت برای دوستان و آشنایان، از ثواب عظیم اینکار(احیای امر اهل بیت علیهم السلام) و وظیفه ی مهم ما شیعیان در گسترش این امر دریغ نکنین.
    یاعلی مدد💖🌹
    الامامُ الرِّضا علیه السلام : «رَحِمَ اللّهُ عَبْدا اَحْیا أمْرَنا،»[قال الرّاوی:] فَقُلْتُ لَهُ: «فَکَیْفَ یُحْیِی أمْرَکُمْ؟» قالَ: «یَتَعَلَّمُ عُلُومَنا و یُعَلِّمُها النّاسَ، فَإِنَّ النّاسَ لَوْ عَلِمُوا مَحاسِنَ کَلامِنا لاَتَّبَعُونا

خداوند، رحمت کند آن بنده ای را که امر ما را زنده کند!». گفتم: چگونه امر شما را زنده کند؟ فرمود: «علوم ما را فراگیرد و به مردم بیاموزد، که اگر مردمْ زیبایی های گفتار ما را می دانستند، از ما پیروی می کردند

عيون أخبار الرضا عليه ‏السلام : ج۱، ص ۳۰۷ ، ح ۶۹

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12