PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : 1 سوال خیلی مهم ...کمک کنید

یا حسین
جمعه 22 فروردین 93, 01:38 بعد از ظهر
سلام دوستان عزیز .....
1سوال خیلی مهم دارم ..... اونم اینه : چرا وقتی که خدا بنده هاشو تو غم و غصه و سختی میبینه کاری براشون نمیکنه ؟ همین جور تو غم غصه میمونن ، برای خودم هم اتفاق افتاده .... لطفا کمک کنید جواب این سوال چیه ؟ چرا خدا وقتی آدمی رو تو غم و غصه میبینه و سختی کاری براش انجان نمیده ؟ مثلش خود من که تو 1 موضوعی کمکم نکرده .....

حالا چرا خداوند وقتی بنده هاشو تو غم و سختی میبینه کمکشون نمیکنه ؟

taha
جمعه 22 فروردین 93, 05:09 بعد از ظهر
1-ممکنه برای مومنان یه جور امتحان باشه که اونارو امتحان کنه ببینه ایمانشونو از دست میدن یا نه.
2-طبق روایت سه نوع صبر وجود دارد که یکی از اونها صبر بر سختی هاست.بنده که بر سختی ها صبر کند،برابر اون بهش ثواب میده.
3-خداوند بعضی اوقات به بندگانش سختی(مرگ فرزندان،نابودی اموال...)میدهد تا اگر بردباری کند او را به درجات بالا در آخرت برساند و خود بنده هم نمیداند.(طبق روایت)
نمیدونم تونسته باشم جوابتونو بدم یا نه...یا علی

mostafahem
چهارشنبه 27 فروردین 93, 09:34 قبل از ظهر
سلام دوستان عزیز .....
1سوال خیلی مهم دارم ..... اونم اینه : چرا وقتی که خدا بنده هاشو تو غم و غصه و سختی میبینه کاری براشون نمیکنه ؟ همین جور تو غم غصه میمونن ، برای خودم هم اتفاق افتاده .... لطفا کمک کنید جواب این سوال چیه ؟ چرا خدا وقتی آدمی رو تو غم و غصه میبینه و سختی کاری براش انجان نمیده ؟ مثلش خود من که تو 1 موضوعی کمکم نکرده .....

حالا چرا خداوند وقتی بنده هاشو تو غم و سختی میبینه کمکشون نمیکنه ؟

از کجا می دونی کمکت نکرده؟

یا حسین
چهارشنبه 27 فروردین 93, 11:34 بعد از ظهر
خوبید شما ؟ : | اگه کمکم کرده بود مشکلم رو حل کرده بود که دیگه نمیومدم اینجا سوال بپرسم که -_-

حامد
پنجشنبه 28 فروردین 93, 10:26 بعد از ظهر
1-ممکنه برای مومنان یه جور امتحان باشه که اونارو امتحان کنه ببینه ایمانشونو از دست میدن یا نه.
2-طبق روایت سه نوع صبر وجود دارد که یکی از اونها صبر بر سختی هاست.بنده که بر سختی ها صبر کند،برابر اون بهش ثواب میده.
3-خداوند بعضی اوقات به بندگانش سختی(مرگ فرزندان،نابودی اموال...)میدهد تا اگر بردباری کند او را به درجات بالا در آخرت برساند و خود بنده هم نمیداند.(طبق روایت)
نمیدونم تونسته باشم جوابتونو بدم یا نه...یا علی
به نظرم جواب بالا خوبه