PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آلبوم تصاویر عاشورای 61هجری

حامد
سه شنبه 18 تیر 92, 06:51 بعد از ظهر
سلام به همه دوستاند
دوست عزیز ما با نام کاربری taheri یک آلبوم از عکس های عاشورای 61 هجری در صفحه شخصی خودشون قرار دادند بسیار عکس های زیبایی هستند
پیشنهاد می کنم دوستان همه این تصاویر ببینند برای دیدن این عکس ها می تونید با کلیلیک روی نام کاربری ایشون وارد صفحه شخصی ایشون بشید و عکس ها را مشاهده کنید
قابل توجه که این قابلیت --صفحه شخصی-همه کاربران سایت دارند ولی تقریبا کسی از اون استفاده نمی کنه ولی ایشون با درست کردن این آلبوم از این قابلیت استفاده کردند

http://rayatolmahdi.com/album.php?albumid=4&attachmentid=282&commentid=1#picturecomment_1
این هم

لینک صفحه شخصی ایشون هست

hamid reza
سه شنبه 18 تیر 92, 10:05 بعد از ظهر
سلام اقا حامد این ادرسیو که گذاشتید من میرم توش میزنه شما اجازه دسترسی به این بخش ندارید

J.MOGHADAM
سه شنبه 18 تیر 92, 11:29 بعد از ظهر
سلام منم نمیتونم برم !! :-(

taha
چهارشنبه 19 تیر 92, 02:34 قبل از ظهر
منم همینطور

Yaser.76
چهارشنبه 19 تیر 92, 11:46 قبل از ظهر
سلام
چرا نمی شه ؟ من که تونستم.دست آقای taheri هم درد نکنه عکس های زیبایی بود. انشاالله یک سفر همه با هم عازم کربلا بشیم و اونجا برای ظهور آقامون دعا کنیم.انشاالله

حامد
شنبه 22 تیر 92, 09:57 قبل از ظهر
سلام به همه دوستان عزیزم

فکر کنم اول باید اسم شما در لیست دوستان taheri باشه تا بتونید عکس ها ببینید برای این کار برای ایشون پیام دوستی بفرستید از طریق کنترل پنل کاربی خودتون این کار انجام بدید تا اسم ایشون در لیست دوستان شما قرار بگیرد ضمنا هر کدوم از شما هم می تونید برای خودتون یک صفحه شخصی داشته باشید و برای خودتون البوم درست کنید باتوجه به مقررات سایت البته

hamid reza
دوشنبه 24 تیر 92, 04:06 بعد از ظهر
من اینکارو هم کذردم ولی نشد

حامد
سه شنبه 25 تیر 92, 02:22 قبل از ظهر
اینجا دیگه باید مسئول سایت به فریاد برسه همه با هم بگن یا مسئول سایت اغثنا اغثنا

حامد
دوشنبه 08 اردیبهشت 93, 09:06 بعد از ظهر
خیلی زیباست

توصیه می کنم دوستان برای خودشون در صفحه شخصی خودشون یک البوم از عکس های مذهبی درست کنند

hamed
چهارشنبه 10 اردیبهشت 93, 12:22 قبل از ظهر
با سلام
وقتی می خواید یک آلبوم درست کنید از شما می پرسه که می خواید عمومی باشه یا خصوصی باشه. عمومی یعنی همه می تونن ببین. خصوص هم یعنی فقط دوستان و مدیران سایت می تونن ببینن.

الان این آلبوم عمومیه (نمی دونم از اول اینطوری بوده یا جدیدا عمومیش کردن)

با عرض معذرت اینکه انقدر دیر پاسخ دادم!

حامد
چهارشنبه 10 اردیبهشت 93, 12:58 بعد از ظهر
خیلی ممنون آقا حامد

اگر امکانش هست در باره صفحات جانبی سایت توی یه پست مستقل توضیح دهید

امکانات
وب لاگ
یا صفحات خصوصی
و همچنین بحث آلبوم ساختن