PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ازدواج همجنس گرایان جایز است!

ذاکری
سه شنبه 31 اردیبهشت 92, 12:36 بعد از ظهر
به گزارش شيعه آنلاين به نقل از شبستان، یکی از علمای وهابی سعودی در فتوایی جواز ازدواج همجنس گرایان را اعلام کرد!

در راستای فتواهای عجیب علمای سعودی، «عیسی بن صالح» یکی از علمای وهابی عربستان ازدواج مرد با مرد دیگر را ( ازدواج همجس گرایان) جایز دانست.

وی در فتوای خود آورده است که در زمانی که انحراف آنها ثابت شود و درمانشان غیر ممکن باشد، ازدواج آنها جایز است.

عسی بن صالح، ازدواج همجنس گرایان را مشروط به بچه دار نشدن آنها دانست.

نظر بنده : زمانی خلیفه ی حرام زاده ی اينان (عمر لعنت الله علیه ) همين مشکل را داشته است و رفع مشکل خود را با نزديکي فيزيکي به همجنس خود درمان مي کرده است اين مردک ناچار است که همان داروی قديمي رهبر خود را براي ديگر معتقدان به اين مکتب . تجويز کند !!!

قوم لوط که از بین نمی رود!

ABASS
سه شنبه 31 اردیبهشت 92, 03:58 بعد از ظهر
ابن سعد در بحث استخلاف عمر مي گويد:
قال: اخبرنا اسحاق بن يوسف الازرق و محمد بن عبد الله الانصاري و هوذه بن خليفه قالوا: اخبرنا ابن عون عن محمد بن سيرين قال: قال عمر بن الخطاب: ما بقي في شي‏ء من امر الجاهليه الا اني لست ابالي الي اي الناس نكحت و ايهم انكحت.
يعني: عمر ميگويد: از احوال وامور جاهليت چيزي در من باقي نماند الا اينكه هنوز براي من فرق نمي كند كه كسي مرا بكند يا من كسي را بكنم. (1)
بخاري در صحيح خود چاپ هند مي گويد:
كان سيدنا عمر مابونا و يتداوي بماء الرجال
يعني آقاي ما عمر ابنه اي بود و با آب مردان خود را مداوا مي كرد.
ابن حجر عسقلاني در فتح الباري شرح بخاري چاپ بولاق براي توجيه اين مطلب مي گويد: ماء الرجال نبت ينبت في اليمن. يعني ماءالرجال گياهي است كه در يمن مي رويد!
و جواب ابن حجر را يكي از بزرگان چه خوب داده است كه: ماءالرجال نبت، ينبت بين الصلب و الترايب. و همچنين سيوطي در كتاب تصحيح لغه ابنه چاپ بولاق، و ابن اثير جزري در اغلاط القاموس به اين مطلب تصريح كرده اند.
همچنين احمد بن محمد السياري در التنزيل و التحريف مي گويد: شخصي بر امام صادق عليه السلام وارد شد. و گفت: سلام بر تو اي امير المومنين!
امام صادق عليه السلام ايستادند و فرمودند: همانا اين اسم تنها مختص مولا امير المومنين علي بن ابيطالب عليه السلام و هيچ كس صلاحيت آن را ندارد. و كسي راضي نمي شود او را امير المومنين عليه السلام خطاب كنند مگر اينكه مابون باشد! و اگر ابنه اي نباشد به آن مبتلا مي شود. و اين قول خداوند است كه مي فرمايد:
انْ يدْعون منْ دونه الا اناثا و انْ يدْعون الا شيْطانا مريدا (نساء/117) يعني: نمي‏خوانند جز خدا مگر منفعلها (مادگاني) را، و نمي‏خوانند مگر شيطان بيفايده را. (2)
اين در حالي است كه در بسياري از روايات آمده مردم ابوبكر، عمر و عثمان را "امير المومنين" مي ناميدند. و ايشان نيز هيچگاه به اين مساله اعتراض نكردند و بلكه از اين لقب راضي نيز بودند!
(1) طبقات الكبري ج3ص289چاپ بيروت سال 1377ه ق 1957ميلادي
(2) مستدرك الوسايل ج10ص400، بحارالانوار 37/331

ehsan_8665
سه شنبه 31 اردیبهشت 92, 10:46 بعد از ظهر
شرم آوره
اهل عامه ولایت کسی رو قبول کردند که هم جنس باز بوده تلزه از نوع مفعولش!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
واقعا نمیدونم چی باید بگم.........

حامد
شنبه 04 خرداد 92, 10:14 قبل از ظهر
من موندم توی این فتوای این یارو دو تا همجنس چطوری می شه بچه دار بشوند؟؟؟؟ حیف که نباید فحش داد و الا می گفتم به اندازه همه طویله های دنیا یارو خر بوده خب بوده دیگخ من چه کار کنم

ehsan_8665
دوشنبه 06 خرداد 92, 02:22 بعد از ظهر
بر اهل بدعت لعنت

mohammad ashrafi
دوشنبه 06 خرداد 92, 09:03 بعد از ظهر
بیش بارررررررررر

حامد
چهارشنبه 08 خرداد 92, 09:13 بعد از ظهر
البته منظورشون
بیش باد
بود

mohammad ashrafi
پنجشنبه 09 خرداد 92, 04:31 بعد از ظهر
بیش بار درسته دیگه؟
بیش بار یعنی بیشتر خدا لعنتشون کنه.

J.MOGHADAM
یکشنبه 26 خرداد 92, 04:37 بعد از ظهر
داداش بیش باد است
اقا حمید اون موقعی که هنوز هیئت نیومده بودی توضیح داد بیش باد درسته.یعنی بیشتر باد.