PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : عاقبت ترویج گناه توسط برخی زنان

ABASS
یکشنبه 11 فروردین 92, 01:52 بعد از ظهر
امیر مومنان علی علیه السلام می فرماید:من و فاطمه به محضر مبارک رسول خدا صلی الله علیه وآله مشرف شدیم و او را در حالی که شدیدا گریه میکرد مشاهده نمودیم به او گفتم:پدر و مادرم به فدایت ,چه چیزی شما را به گریه وا داشته است؟حضرت فرمود:ای علی در شب معراج که به آسمان رفتم,زنان امت خود را در عذاب شدید دیدم بطوری که آنها را نشناختم.از همین رو برای آنچه از شدت عذاب آنها دیدم گریان هستم...

ABASS
یکشنبه 11 فروردین 92, 01:57 بعد از ظهر
بعد فرمود:

1-زنی را دیدم که او را به موهایش آویزان کرده بودند,ومغز سرش می جوشید.

2-زنی را دیدم که به زبانش آویزان بود,وحمیم در حلق او میریختند.

3-زنی را دیدم که گوشت بدنش را میخورد و آتش از زیر آن زبانه میکشید.

ABASS
یکشنبه 11 فروردین 92, 02:12 بعد از ظهر
4-زنی را دیدم که دو پایش به دستهایش بسته و بر او مارها و عقربها مسلط بودند.

5-زنی را دیدم که به دو پستانش آویزان شده بود.

6-زنی را دیدم کر وکور ولال,در حالی که در تابوتی از آتش,مغز سرش از دماغش خارج میشد وبدن او به صورت جذام و برص می بود.

ABASS
یکشنبه 11 فروردین 92, 02:19 بعد از ظهر
7-زنی را دیدم که به دو پایش آویزان کرده اند,در حالی که در تنوری از آتش بود.

8- زنی را دیدم که گوشت بدنش را از قسمت جلو و عقب به وسیله قیچی هایی از آتش جدا میکردند.

9-زنی را دیدم که صورت و دستهایش آتش گرفته بود,در حالی که روده هایش را میخورد.

ABASS
یکشنبه 11 فروردین 92, 02:24 بعد از ظهر
10-زنی را دیدم که سرش سر خوک و بدن او بدن الاغ, و بر او هزار هزار انواع عذاب بود.

11-زنی را دیدم که به صورت سگ که آتش از عقب او خارج میشد و ملایکه با گرز آهنینی از آتش بر سر و بدنش میکوبیدند.

ABASS
یکشنبه 11 فروردین 92, 02:29 بعد از ظهر
بعد حضرت فاطمه علیها سلام خطاب به پدر بزرگوارش فرمود:به من بگو که این زنان عمل و روششان چه بود که خداوند چنین عذابی را برای آنان مقرر فرموده است؟

رسول خدا صلی الله علیه و آله فرمود:

ABASS
یکشنبه 11 فروردین 92, 02:35 بعد از ظهر
آن زنی که او را به موهایش آویزان کرده بودند,برای این بود که موهایش را از مردان نامحرم نمی پوشانید.

آن زنی که به زبانش آویزان بود بذای این بود که شوهرش را با زبانش اذیت می کرد.

اما آن زنی که گوشت بدنش را میخورد,بدنش را برای مردم زینت میکرد.

ABASS
یکشنبه 11 فروردین 92, 02:45 بعد از ظهر
آن زنی که به پاهایش آویزان بود,برای این که از خانه بدون اجازه شوهرش خارج میشد.

اما آن زنی که به دو پستانش آویزان بود,از همبستر شدن با شوهرش خودداری میکرد.

آن زنی که پاهایش به دستانش بسته بود و مارها وعقرب ها بر او مسلط بودند,برای این بود که از آبی که نجس و آلوده بوده برای وضو و شستشو استفاده میکرده ورعایت پاکی و نجسی را نمی کرده وهمچنین با لباس نجس و کثیف بوده و پس از جنابت وحیض غسل انجام نمیداده و در نمازش سستی می کرد.

ABASS
یکشنبه 11 فروردین 92, 02:52 بعد از ظهر
اما آن زنی که کر و کور ولال بود از راه زنا بچه دار میشد و به شوهرش نسبت می داد.

آن زنی که صورت و بدنش را با قیچی جدا می کردند,خود را بر مردان عرضه می کرد.

اما آن زنی که صورت وبدنش می سوخت ,در حالی که روده هایش را میخورد برا ی این بود که واسطه عمل منافی عفت بود.

ABASS
یکشنبه 11 فروردین 92, 02:55 بعد از ظهر
آن زنی که سرش سر خوک و بدنش بدن الاغ بود سخن چین و دروغگو بود.

آن زنی که به صورت سگ بود به خاطر آنکه در دنیا آوازه خوان و حسود بود.

ABASS
یکشنبه 11 فروردین 92, 02:59 بعد از ظهر
آنگاه رسول خدا صلی الله علیه و آله فرمود:وای بر زنی که شوهرش را ناراحت کند,و سعادتمند

آن زنی که شوهرش از او راضی باشد.

حسین
یکشنبه 11 فروردین 92, 04:01 بعد از ظهر
جناب آقای ABBAS عزیز
دوست گرانقدر
ضمن عرض تشکر از این روایت بسیار تکان دهنده و مفید و عبرت آموز شما (باشد که واقعا موقع مواجهه با نامحرمان در خیابان و وسایل نقلیه و اماکن و محل کار، این روایت مجسم شود تا حقیقت گناه و نهایت پستی گناهکاران رو ببینیم و از گناه به خاطر حقیقت وجودیش زده بشیم و با اینکه ظاهرشون چشم نوازه، ازشون بدمون بیاد... انشاءلله)
باید خدمتتون عرض کنم: برادر من! دوست گرانقدر! آیا بهتر نیست انسان به جای مبادرت به افزودن پستهای جدید، ابتداً پاسخ سوالات و شبهات پستهای قبلش رو بده؟!!! شما الان توی پستهای قبلیت از خود بنده حقیر سوال بی پاسخ داری برادر من! یا بیا محکم بگو "لا ادری!"، یا برو بزرگتر سایت رو خبر کن تشریف بیارن رفع ابهام بفرمایند! بدون پاسخ رها میکنی اونوقت میای پست جدید میذاری؟!! اونم تازه یه روایتی که میشه توی یک پست قرارش داد رو به 17 قسمت مساوی تقسیم میفرمایید؟!!! آیا این عمل واقعا برای بالا بردن میانگین تعداد اپسات (جمع پست) در روز میباشد؟!!!! (به عنوان انتقاد از من بپذیر)
درضمن بنده کلیه این نوشته جات رو ابتدا برای شما به عنوان پیام شخصی و پیغام خصوصی ارسال کردم، اما بدلیل پر بودن صندوق دریافت حضرتعالی در سایت، پیغام جدید قبول نمیکرد! یه سری بهش بزنی بد نیست! ببین چقدر آدم خوردن به در بسته! مطمئنم تا حالا توش نرفتی! البته اگه بدونی اصلا چی هست! :wink:
از تمام اینها که بگذریم: امام محمد باقر علیه السلام میفرمایند: هر کس را دوست دارید گاهی به او یادآوری کنید. و این یک یادآوری می باشد :smile:

mostafahem
یکشنبه 11 فروردین 92, 05:08 بعد از ظهر
سلام علیکم
به نظر من اشکال نداره عباس همه جا پست بزاره بعدم مگه آدم باید جواب همه رو تو سایت بده

تازه مگه سایت گنده داره. گندتون کیه؟

J.MOGHADAM
یکشنبه 11 فروردین 92, 05:30 بعد از ظهر
گندشون منم حرفیه؟؟؟
آقاحسین اولا بی احترامی نکنید دوما اقا عباس خوب کاری کردن پست های کوتاه گذاشتن اینجوری آدم حسش میگیره کلشو میخونه..
سوما آقا عباس به خودس مربوطه کجا پست بذاره و به کی جواب بده وبه کی جواب نده دوس داره جواب میده دوس نداره نمیده..
چهارما حدیثی که گذاشتی منبعش کو؟؟؟؟؟!!
با تشکر از شما دوست عزیز...

حامد
یکشنبه 11 فروردین 92, 05:59 بعد از ظهر
با توجه به اینکه هر روایت ممکن است در چند موضوع مختلف باشد تقطیع کردن روایات اشکال نداره ولی باید این توضیح داده بشود که این روایت تقطیع شده است مثلا در اول بگویید در روایتی طولانی
یا اینکه در قسمتی از روایت امده است و..

با تشکر از همه دوستان
و شوخی های دوستانه ای که با هم می کنید امید وارم در این شوخی ها حرمت ها همواره حفظ شود

ABASS
دوشنبه 12 فروردین 92, 12:37 قبل از ظهر
با سلام خدمت همه دوستان,دلم برا همتون تنگ شده ,امیدوارم هر چه زودتر همتونو ببینم,با تشکر از آقا حسین عزیز دل برادر, هم بابت یادآوریشون هم بابت انتقادشون,در پاسخ به انتقاد بابت جواب ندادن پست های قبلی منتظر بودم که دیگر دوستان هم اون پست رو مطالعه کنن و اگر نظری دارن(البته بر پایه روایات)بگن و دوست نداشتم بحث بین من وشما باشه اما چشم تا فردا پاسخ خواهم داد(البته شما هم میتوانید هم شبهه رو مطرح کنی هم اگر پاسخی به نظرت میرسه بدی.)در مورد انتقاد دوم شما دوست عزیز در مورد اینکه چرا حدیث معراج را در چند پست گذاشتم باید بگم بهتره ابتدا سوال بپرسی نه اینکه هم سوال بپرسی هم جواب بدی,اما در پاسخ باید بگم من در ابتدای راه اندازی سایت در پست های اولیه پست های طولانی میگذاشتم که دوستان امر کردند به خاطر اینکه دیگران حوصله خواندن پست های طولانی را ندارن پست ها رو کوتاه کوتاه در سایت قرار دهم ,من برای رکورد شکنی در سایت شرکت نمیکنم ,فکر کردم به این صورت بهتر باشه,با تشکر فراوان از دوستان گلم mostafahemوJ.MOGHADAMبابت حمایت های بی دریغشان از بنده,و نسبت به پیشنهاد مدیر کل سایت هم باید بگم که چشم ما گوش به فرمانیم مدیر ,انشاالله در پست های بعدی رعایت میشه

ABASS
دوشنبه 12 فروردین 92, 01:18 قبل از ظهر
راستی اینم سند حدیث:

عیون الاخبار الرضا جلد 1 صفحه 249 و بحارالانوار جلد 103 صفحه 246

حسین
دوشنبه 12 فروردین 92, 01:27 قبل از ظهر
ذر یک کلام خدمت شما بگم که خیلی گلی عباس جان. خودتم میدونی که من صرفا مزاح میکنم. خودم هم میدونم که هدف شما رکورد زنی نیست. خواستم یه کم اذیتت کنم شاد شی دلت زیاد برام تنگ نشه ;-)
کل این پستی که من گذاشتم، چه انتقاد به جواب ندادن پستهای قبلی، چه انتقاد به چند تکه کردن یک پست، همه اش صرفا مزاح بود. اما خودم به این نتیجه رسیدم که دیگه از این شوخی ها توی سایت نکنم. چون بجای اینکه باعث روحیه دادن و انبساط خاطر و نشاط بحث بشه....، هم بحث به انحراف کشیده میشه، هم باعث سوء برداشت و سوء تفاهم میشه.

در پایان هم از حسن خلق و حسن برخورد و شکیبایی و متانت و انتقاد پذیری شما عباس جان واقعا تشکر میکنم. برای من که الگو هستش این رفتار عالی.

اگه موافق باشید دیگه این حواشی رو ادامه ندیم و در مورد عاقبت ترویج گناه توسط برخی زنان بحث کنیم.

با عذرخواهی و تشکر مجدد.