PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : زنان نمونه از ديد شيطان

ABASS
پنجشنبه 23 آذر 91, 10:50 بعد از ظهر
از آن جایی كه شیطان قسم خورده همه فرزندان آدم را گمراه نمایند و هر گروهی را با نقشه ای از راه بیرون كند، و تا كنون انجام داده و بعدا هم انجام خواهد داد؛ یكی از آنها كه برای او خیلی هم آسان می باشد طایفه زنان اند.

اولین كسی را هم كه گول زد و وسوسه اش در او اثر نمود حضرت حوا، مادر آدمیان بود.

روزی آن ملعون پیش رسول اكرم (صلی الله علیه و آله وسلم) آمد، حضرت از او چند چیز پرسید و او هم همه را پاسخ داد.

یكی از آنها این بود: رفیقان تو كیان اند؟ پاسخ داد: دروغ گویان ، غمازان و زنان

پرسید: دام تو چیست؟ گفت : زنان، به واسطه اینان مردان را از راه مستقیم بیرون می برم، و خود ایشان را با مكر و حیله و دل سوزی، به كارهای ناشایسته وادار می كنم و به این وسیله، جهنمی می نمایم.

فرمود: چه تعداد از زنان از تو فرمان برداری می كنند و تابع تو هستند. عرض * كرد: یا رسول الله آن قدر زیادند كه نمی توان شماره كرد و به حساب آورد.

ممكن است از هزاران زن فقط یكی از من اطاعت نكند و بقیه گوش به فرمان من هستند و مایه دل گرمی و امید من به آنان است.

آن حضرت پرسید: تا به حال بر چند زن غالب نشدی و نتوانستی بر آنان چیره شوی؟

عرض كرد: یا رسول الله ! تا به حال بر چهار زن دست نیافتم - و آنان زنان نمونه بوده اند.

نخست آسیه ؛ زن فرعون، دختر مزاحم، عمری در خانه فرعون، كه ادعای خدایی می كرد، زندگانی نمود و یك لحظه به خدای خود كافر نشد و فرعون را بخدایی نپذیرفت.

مطیع پیغمبر زمان خود حضرت موسی (علیه السلام) بود و در پایان هم به دست فرعون به شهادت رسید.

دوم مریم؛ مادر حضرت عیسی (علیه السلام) كه از روز تولد در بیت المقدس * بوده و از اول تا آخر عمرش به عبادت خداوند متعال به سر برد و دست نامحرمی به وی نرسید.

خداوند از لطف و عنایت خود بدون شوهر، حضرت عیسی (علیه السلام) را به او عنایت كرد.

سوم خدیجه؛ همسر و حرم تو آن زنی كه همه دارایی خود را به تو سپرد و همه را وقف اسلام و هدف شما نمود در لحظات دشوار از اسلام و مكتب تو پشتیبانی كرد.

چهارم ؛ كه از همه آنان بهتر و گرامی تر است ، دخترت فاطمه(سلام الله علیها) می باشد. در همه دنیا زنی به خوبی و شایستگی و ایمان و علم و اخلاق او نیامده است.

J.MOGHADAM
یکشنبه 26 آذر 91, 09:05 بعد از ظهر
عایشه ی ملعون از حضرت خدیجه یاد بگیره ه ه ه ه ه ه ه ه ...