PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : حجاب خارج از کشور

mohammad.s
یکشنبه 12 تیر 90, 03:39 بعد از ظهر
سلام :D در این مبحث قرار است راجعه حجاب صحبت شود

mohammad.s
یکشنبه 12 تیر 90, 03:46 بعد از ظهر
اگر یه وقتی یه جایی یه نفری بره خارج از کشوراسلامی،اونجا کسی حجاب نداره اونوقت باید چه کار کنه ؟

ABASS
یکشنبه 12 تیر 90, 03:50 بعد از ظهر
مجید جان دلبندم (راجعه)نه(راجبه) :lol: :lol: :lol: 8-) واما بعد:
پيام پيامبر ترجمه‏فارسى 423 38 حجاب ..... ص : 421
38 حجاب‏
1- از أم سلمه روايت شده است كه گفت: در حضور رسول خدا صلّى اللَّه عليه و آله بودم و ميمونه نيز نزد آن حضرت بود. و ابن ام مكتوم پيش آمد- و اين واقعه زمانى اتّفاق افتاد كه به حجاب فرمان يافته بوديم- و رسول خدا صلّى اللَّه عليه و آله فرمود: «از او حجاب برگيريد». و عرض كرديم: اى رسول خدا صلّى اللَّه عليه و آله، آيا او نابينا نيست كه نه ما را مى‏بيند و نه مى‏شناسد: پيامبر اكرم (ص) فرمود: «آيا شما هم نابينا هستيد؟ آيا او را نمى‏بينيد؟». 2- رسول خدا صلّى اللَّه عليه و آله فرمود: «دو گروه از دوزخيان هستند كه [همچون‏] آنها نديده‏ام، گروهى كه تازيانه‏هايى چون دم گاو با خود دارند و با آن مردم را مى‏زنند و زنانى نيمه عريان،كه خود بى‏راهند و ديگران را هم از راه بى‏راه مى‏كنند، سرهايشان مانند كوهان شتر «بختى» متمايل است، وارد بهشت نمى‏شوند و بويش را در نمى‏يابند، حال آنكه بويش از چنين و چنان مسيرى قابل درك است»

mohammad.s
یکشنبه 12 تیر 90, 03:54 بعد از ظهر
مجید جان دلبندم (راجعه)نه(راجبه) :lol: :lol: :lol: 8-) واما بعد:
پيام پيامبر ترجمه‏فارسى 423 38 حجاب ..... ص : 421
38 حجاب‏
1- از أم سلمه روايت شده است كه گفت: در حضور رسول خدا صلّى اللَّه عليه و آله بودم و ميمونه نيز نزد آن حضرت بود. و ابن ام مكتوم پيش آمد- و اين واقعه زمانى اتّفاق افتاد كه به حجاب فرمان يافته بوديم- و رسول خدا صلّى اللَّه عليه و آله فرمود: «از او حجاب برگيريد». و عرض كرديم: اى رسول خدا صلّى اللَّه عليه و آله، آيا او نابينا نيست كه نه ما را مى‏بيند و نه مى‏شناسد: پيامبر اكرم (ص) فرمود: «آيا شما هم نابينا هستيد؟ آيا او را نمى‏بينيد؟». 2- رسول خدا صلّى اللَّه عليه و آله فرمود: «دو گروه از دوزخيان هستند كه [همچون‏] آنها نديده‏ام، گروهى كه تازيانه‏هايى چون دم گاو با خود دارند و با آن مردم را مى‏زنند و زنانى نيمه عريان،كه خود بى‏راهند و ديگران را هم از راه بى‏راه مى‏كنند، سرهايشان مانند كوهان شتر «بختى» متمايل است، وارد بهشت نمى‏شوند و بويش را در نمى‏يابند، حال آنكه بويش از چنين و چنان مسيرى قابل درك است»
من که چیزی نفهمیدم

طاها
دوشنبه 13 تیر 90, 03:54 بعد از ظهر
1) رسول خدا صلي الله عليه و آله و سلم فرمود:«زنان در خانه به جايي که بر کوچه و بازار اشراف داشته باشند نروند، چرا که نگاه مردان به آنها خيره مي*شود. به آنان سوره نور را بياموزيد چون در اين سوره از تحريم و عقوبت زنا و نيز از اجتناب نگاه به نامحرم سخن به ميان آمده است.»

2) اميرالمومنين عليه السلام در وصيت خود به امام حسن مجتبي عليه السلام فرمود:«با پوشش و حجابي که براي همسرانت قرار مي*دهي، چشم آنان را از هوس و حرام بازمي*داري، چرا که حجاب براي آنها ثبات بيشتري به ارمغان مي آورد. از خروج بي*حساب و بي*رويه زنان جلوگيري کن، زيرا مفاسدي دارد؛ و اگر مي*تواني، کاري کن که همسرانت غير از تو را نشناسند و با مردان رفت و آمد نداشته باشند...»

ولیعصر
سه شنبه 14 تیر 90, 05:09 بعد از ظهر
مجید جان دلبندم (راجعه)نه(راجبه) :lol: :lol: :lol: 8-)
abass جان دلبندم :D mohammad.sدرست نوشته :ugeek: شما اشتباه می کنید :x راجعه به درست است نه راجبه

mohammad.s
چهارشنبه 22 تیر 90, 04:48 بعد از ظهر
مجید جان دلبندم (راجعه)نه(راجبه) :lol: :lol: :lol: 8-)
abass جان دلبندم :D mohammad.sدرست نوشته :ugeek: شما اشتباه می کنید :x راجعه به درست است نه راجبه
abass :x نگاه کن اینقدر اشتباه غلط نگیر وگرنه همه میان غلط میگیرن

حامد
جمعه 24 تیر 90, 01:28 قبل از ظهر
لطفا از حاشیه بیرون بیاید و به بحث اصلی برسیید

mohammad.s
پنجشنبه 24 شهریور 90, 12:38 بعد از ظهر
شما جواب بدید که به بحث اصلی برسیم

hamid reza
پنجشنبه 24 شهریور 90, 11:32 بعد از ظهر
اگر یه وقتی یه جایی یه نفری بره خارج از کشوراسلامی،اونجا کسی حجاب نداره اونوقت باید چه کار کنه ؟
اگر مجبور باشه فکر کنم بتونه

mohammad.s
یکشنبه 27 شهریور 90, 05:15 بعد از ظهر
[quote="mohammad.s":34uzegrm]اگر یه وقتی یه جایی یه نفری بره خارج از کشوراسلامی،اونجا کسی حجاب نداره اونوقت باید چه کار کنه ؟
اگر مجبور باشه فکر کنم بتونه[/quote:34uzegrm]
فقط فکر میکنی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :(

حامد
یکشنبه 27 شهریور 90, 09:39 بعد از ظهر
فکر کنی چیه بتونه ؟؟؟

arm.ami
دوشنبه 28 شهریور 90, 01:16 بعد از ظهر

اگه شیعه باشه هر جایی بره باید حجابش رو رعایت کنه!!!!! :ugeek:

mohammad.s
دوشنبه 28 شهریور 90, 04:20 بعد از ظهر
[quote="mohammad.s":mto5wsi7]اگر یه وقتی یه جایی یه نفری بره خارج از کشوراسلامی،اونجا کسی حجاب نداره اونوقت باید چه کار کنه ؟

اگه شیعه باشه هر جایی بره باید حجابش رو رعایت کنه!!!!! :ugeek:[/quote:mto5wsi7]
ما داریم میگیم مرد ها اونوقت تو میگی حجابمون رو رعایت کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

arm.ami
دوشنبه 28 شهریور 90, 07:29 بعد از ظهر
خوب شما گفتید:

من از کجا باید بدونم یه نفر زن هست یا مرد؟؟؟؟

mohammad.s
چهارشنبه 30 شهریور 90, 04:11 بعد از ظهر
خوب شما گفتید:
[quote="mohammad.s":44wb1txb]اگر یه وقتی یه جایی یه نفری بره خارج از کشوراسلامی،اونجا کسی حجاب نداره اونوقت باید چه کار کنه ؟

من از کجا باید بدونم یه نفر زن هست یا مرد؟؟؟؟[/quote:44wb1txb]
من دارم میگم که اونجا کسی حجاب نداره _ اون باید از نگاه کردن به اونا خودداری کنه یا... :lol:

arm.ami
پنجشنبه 31 شهریور 90, 01:29 قبل از ظهر
خوب مگه چیز دیگه ای انتظار دارید :mrgreen: انتظار دارید چشم تو چشم اونا نگاه کنه
خوب نگاه نباید کنه!!!! :lol:

mohammad.s
شنبه 02 مهر 90, 01:06 بعد از ظهر
خوب مگه چیز دیگه ای انتظار دارید :mrgreen: انتظار دارید چشم تو چشم اونا نگاه کنه
خوب نگاه نباید کنه!!!! :lol:
نمیشه که تو مغازه و جاهای دیگه میره ، سرش رو بندازه پایین . :x :x اگه اینجوری باشه پس چرا میره :?: :roll:

arm.ami
شنبه 02 مهر 90, 07:49 بعد از ظهر
اگه اینجوری باشه پس چرا میره
کجا میره ؟؟؟؟

نمیشه که تو مغازه و جاهای دیگه میره ، سرش رو بندازه پایین
چرا نمیشه ؟؟؟ :cry: :cry: :cry:

mohammad.s
یکشنبه 07 اسفند 90, 07:14 بعد از ظهر
خارج دیگه --- مثلا بخوره به نامحرم یا دیوار یا ...

mahdi10
چهارشنبه 10 اسفند 90, 08:29 بعد از ظهر
میشه و باید و نبایدو... اینا که واسه ما جواب نمیشه
خواهشا دوستان افاضه نفرمایید
اول بگید این وسط نظر اسلام چیه
بعدش ...

mohammad.s
شنبه 13 اسفند 90, 05:08 بعد از ظهر
بعدش ...
من هم موافقم :geek:

mohammad.s
شنبه 13 اسفند 90, 05:09 بعد از ظهر
شیعه که نمیگه به نظر من و من میگمو و ... . میگه به نظر امامم . :x

hamid reza
شنبه 13 اسفند 90, 05:16 بعد از ظهر
بعدش ...
من هم موافقم :geek:
زیاد تلاش نکن خسته میشی

mohammad.s
شنبه 13 اسفند 90, 05:28 بعد از ظهر
به کسی ربطی نداره :lol:

حامد
یکشنبه 28 اسفند 90, 04:18 بعد از ظهر
اگر نگاه کردنش با قصد لذت نباشه یا اگر نگاهش افتاد با قصد لذت نگاهش ادامه نده اشکال نداره
البته این در مورد زنان غیرمسلمان است چون اونا هیچ احترامی ندارن

mohammad.s
پنجشنبه 30 شهریور 91, 11:50 قبل از ظهر
اگر نگاه کردنش با قصد لذت نباشه یا اگر نگاهش افتاد با قصد لذت نگاهش ادامه نده اشکال نداره
البته این در مورد زنان غیرمسلمان است چون اونا هیچ احترامی ندارن

اگه خوردیم بهش چی؟!