PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چرا اسلام ؟

علی Mcitp
چهارشنبه 08 تیر 90, 02:12 بعد از ظهر
آقا من قبول دارم که خدایی هست که این دنیا رو آفریده و آخرش هم حساب کتابی هست ( البته بعد از 2 سال که کلا میزدم زیر همه چیز )! حالا من میخوام خدا رو پرستش کنم !! ولی چرا از راه اسلام ؟ اسلام دین خوبیه ! ولی براس 1400 سال پیش ! نه الان که واقعا قدیمی شده ( دلیل هم خواستید میارم , زیاد ) !!! چرا به زبانی که با ما بیگانه است ؟ چرا به زبان عرب ها که جز جهالت و نادانی ازشون چیزی ندیدیم ( نگید به خاطر وحدت مسلمانان ! که کل کشور های عربی ! به دلیل شیعه بودن و هزار دلیل ! اصلا ما رو مسلمون نمیدونن ) !!!! یعنی راهی جز اسلام منو به خدا نمی رسونه ؟ و چرا اسلام میرسونه ؟!

adelhe
پنجشنبه 09 تیر 90, 05:43 بعد از ظهر
سلام
خوبی علی جان؟
علی این خودش کلیه که به خدا اعتقاد داری..بیشتر راهو طی کردی
اما راجب دین اسلام.شاید یه دلیلش همینی باشه که میگی که عربا حقو دیرتر قبول می کردن
دین اسلام به نظر من کاملترینه..بخاطر اینکه دینای دیگه رو شامل میشه ..و عیسی و موسی و.. رو هم از خودش میدونه و داستانشونو تو قرآنش می گه...یا همین قرآنش که از نظر علمی بعضی مسایلش اثبات شده کتابی که برای سالها پیشه و اون موقع ایم مسایل نبوده
مگه دین اسلام چی میگه؟
ازت می خواد که به خدا اعتقاد داشته باشی و کسیو شریکش قرار ندی....حق الناس نداشته باشی یعنی حق کسیو نخوری که خدا ازت نمی گذره اما حق خودش رو می بخشه ....یا راجب نماز که ازت می خواد ه برای اینکه یادش باشی نماز بخونی که بابای من وقتی یه وقتایی نمی خونمو قضا میشه میگه عیب نداره خدا می بخشه چون حق خودشه....یا ازت می خواد به پیامبرایی که فرستاده ایمان داشته باشیو بدونی که از طرف خدا برای ترویج دین اومدن
در مورد قرآن هم تو معنیه فارسیشو بخون..خوندن عربیش وقتی چیزی نفهمی فایده ای نداره و به نظر من ثوابیم نداره..یا راجب نمازش اگه به نظرت با خوندن فارسیش دلت آرومتر میشه و خدارو بهتر حس می کنی اینکارو بکن
.
میدونم الان میگی دارم فتوا میدمو باید خودم بشم یه مرجع تقلید اما این نظر منو خدای منو دینی که من ازش فهمیدم ;)

علی Mcitp
یکشنبه 19 تیر 90, 03:11 بعد از ظهر
مرسی از پاسختون .. و چقدر فعال ! هیچ کس دیگه جواب نداد ! :shock:

حامد
دوشنبه 20 تیر 90, 06:51 بعد از ظهر
آقا من قبول دارم که خدایی هست که این دنیا رو آفریده و آخرش هم حساب کتابی هست ( البته بعد از 2 سال که کلا میزدم زیر همه چیز )! حالا من میخوام خدا رو پرستش کنم !! ولی چرا از راه اسلام ؟ اسلام دین خوبیه ! ولی براس 1400 سال پیش ! نه الان که واقعا قدیمی شده ( دلیل هم خواستید میارم , زیاد ) !!! چرا به زبانی که با ما بیگانه است ؟ چرا به زبان عرب ها که جز جهالت و نادانی ازشون چیزی ندیدیم ( نگید به خاطر وحدت مسلمانان ! که کل کشور های عربی ! به دلیل شیعه بودن و هزار دلیل ! اصلا ما رو مسلمون نمیدونن ) !!!! یعنی راهی جز اسلام منو به خدا نمی رسونه ؟ و چرا اسلام میرسونه ؟!
اسلام تنها دینی است که خداوند را انطور که عقل و فطرت انسان قبول می کند هیچ دینی نیست که در ان خرافات وجود نداشته باشد الا شیعه

zoha
سه شنبه 21 تیر 90, 01:31 بعد از ظهر
چرا اینقدر بد دفاع می کنید؟ :!: :!: :!:

به نظر خیلی ادیان و افکار دیگه هم تو اعتقادات ما هم چیزایی هست که بیشتر به خرافات می مونه
این جواب شما حتی یه بچه رو هم نمی تونه قانع کنه

ALI_110
سه شنبه 21 تیر 90, 02:02 بعد از ظهر
سلام علی Mcitp
اگه مي توني به سوال هاي زير پاسخ بده:
1- تا چه حد به خدا اعتقاد داري؟
2-اگر به اسلام اعتقاد نداري به چه ديني اعتقاد داري يا اصلا به ديني اعتقاد داري؟

حسین
چهارشنبه 20 فروردین 93, 01:30 بعد از ظهر
و اینگونه بود که بحث به این مهمی همینجا رها شد! در سال 90 !!!!!!!!!