PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شیطان پرستی

arm.ami
چهارشنبه 24 فروردین 90, 08:41 بعد از ظهر
سلام چطور درباره شیطان پرستی و گروه های فراماسونری صحبت کنیم.
:twisted: :oops:
هر چی درباره این موضوع میدانید بیان کنید :idea: :idea:

hamed
پنجشنبه 25 فروردین 90, 12:46 قبل از ظهر
با سلام
انقدر تلوزیونو اینترنتو اینا! از این مساله حرف زدن که دیگه لوس شد! عجیبه! این همه مدت کسی نفهمیده بود که چنین وقایعی داره اتفاق می افته حالا تو این 2و3 سال همه فعال شدن در این زمینه، اگرچه واقعا برخی شواهد و... به طور عجیبی قطعات پازل رو به هم وصل می کنه ولی هنوز خود من بعد از این همه مستند دیدن و مطلب خوندن تو این زمینه این احتمال رو می دم که یک سیل تبلیغاتی باشه.

arm.ami
پنجشنبه 25 فروردین 90, 08:41 بعد از ظهر
خوب میدونم ولی میخوام دربارهش بحث کنیم
:lol: :ugeek:
چطوره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :idea: :idea: :?: :?: :?: :!:

حامد
شنبه 27 فروردین 90, 01:04 قبل از ظهر
اتفاقا خیلییی خوبه در موردش بحث کنیم یه دفعه ما هم شیطان پرست نشیم
دوستانی که اطلاعاتی دارند کمک کنند :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

نترسید شیطان پرستیه دیگه

mohammad.s
یکشنبه 28 فروردین 90, 05:46 بعد از ظهر
شیطان که نیاز به توصیف نداره همه میدونن بده :evil: :evil: :evil: :evil: :twisted: :twisted: :twisted:

حامد
یکشنبه 28 فروردین 90, 10:30 بعد از ظهر
منظور از شیطان پرستی یک فرقه ضاله است که متاسفانه خیلی از جوانان به ان رغبت نشان می دهند
دقیقا پیچیدگی بحث هم اینجاست که همه می دونن که شیطان بده ولی بازم شیطان پرست می شن :x

arm.ami
دوشنبه 29 فروردین 90, 01:55 بعد از ظهر
اما به نظر من شیطان پرستها کار هایی میکنند که مخصوص خودشان است و
بعضی از ما هم این کار ها رو انجام میدهیم بدون ان که بدانیم این کار کار شیطان پرستها است و
میشه گفت این کار ها بین ما رواج پیدا کرده و انها بینما نفوذ پیدا کرده اند.... !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :!: :!: :? :? :? :? :roll: :roll: :ugeek: :ugeek: :twisted: :evil: :twisted: :evil: :oops: :oops:

حامد
سه شنبه 30 فروردین 90, 12:08 قبل از ظهر
بعضی از ما هم این کار ها رو انجام میدهیم بدون ان که بدانیم این کار کار شیطان پرستها است
لطفا این کار ها واضح تر بگو تا بدونیم ایا ما هم تحت تاثیر شیطانیم یا نه

arm.ami
سه شنبه 30 فروردین 90, 10:47 بعد از ظهر
منظورم از ما خودمون نبود :oops: :oops: ! منظورم بعضی از افراد هستند که به موسیقی های رپ و از نوع آن گوش میدهند چون خواننده های این موسیقی ها شیطان پرست هستند

حامد
جمعه 02 اردیبهشت 90, 11:24 قبل از ظهر
تنها موسیقی رپ که از کارهی شیطان پرست هاست ؟؟؟؟

بیشتر توضیح بده

تو قسمت های دیگه سایت هم شرکت کن

YE ASHENA
شنبه 03 اردیبهشت 90, 12:53 قبل از ظهر
yani chi,age man beram ba ye sheytan parast harf bezanam yani manam sheytan parastam?be nazaram harfet ye kam bipaye miad.taze aslan midonid tafakkure asli sheytan parasta chiye?va baraye chi sheytano miparastan?... :idea:

arm.ami
یکشنبه 04 اردیبهشت 90, 10:54 بعد از ظهر
تنها موسیقی رپ که از کارهی شیطان پرست هاست ؟؟؟؟

نه من منظورم این نیست که فقط رپ کار شیطان پرست هاست تا اونجایی که میدونستم گفتم :ugeek:

حامد
چهارشنبه 07 اردیبهشت 90, 06:35 بعد از ظهر
سلام دوست عزیز
ممنون از پستی که گذاشتی لطفا در باره شیطان پرستی مطالب بیشتری بذار
این مطلب خوبی که در بارش بحث کنیم

arm.ami
جمعه 09 اردیبهشت 90, 07:25 بعد از ظهر
سلام
من تا اونجا که میدونستم گفتم بهتره بقیه نظرات خودشون رو بدند. :roll: ;) :ugeek:

YE ASHENA
جمعه 09 اردیبهشت 90, 10:40 بعد از ظهر
یه نکته راجع به شیطان پرستا:
اونا میگن چون شیطان تنها وجودیست که جلوی امر خدا ایستادگی کرده پس محترم و قابل ستایش...

mahdi10
سه شنبه 20 اردیبهشت 90, 07:11 بعد از ظهر
به نظر من خوبه که برخی از عقایدشون منصفانه مطرح بشه و دربارش بحث بشه
چون همون طور که آقا حامد گفت

پیچیدگی بحث هم اینجاست که همه می دونن که شیطان بده ولی بازم شیطان پرست می شن
دنبال چی باید بود تا شیطان پرست شد؟
ملت چی میشنون که به این سمت میرن؟

amir rasher
چهارشنبه 21 اردیبهشت 90, 06:09 بعد از ظهر
شيطان پرستي از گذشته در قوم بني اسرائيل بوده وهست وازهمان جابه تمام دنيارواج داده شده وحالااسرائيل مركز شيطان پرستي است

YE ASHENA
شنبه 24 اردیبهشت 90, 04:34 بعد از ظهر
حتما آمریکا هم شیطان بزرگه؟بد نیست که دوستان توجه داشته باشن که شیطان پرستی یکی از شاخه های فراماسون هاست،اگه هدف فراماسون رو بدونید قضیه شیطان پرستی هم حل مشه...

arm.ami
شنبه 24 اردیبهشت 90, 04:47 بعد از ظهر
میشه هدف هاشون رو بیان کنید؟ ;) ;) :roll: :ugeek:

به نظر خودم یکی از هدف هاشون روی آوردن مردم به شیطان پرستی است :!: :!: :!: :!: :oops: :shock: :evil:

YE ASHENA
شنبه 24 اردیبهشت 90, 05:03 بعد از ظهر
هدف های مختلفی دارن،که شاید کوچیکش حرف شما باشه... :twisted: :evil: :twisted:

arm.ami
شنبه 24 اردیبهشت 90, 05:10 بعد از ظهر
کوچیکش ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟ :?: :?: :evil: :oops:

این خیلی بده که مردم به شیطان پرست روی آورند!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :!: :evil: :oops: :shock: :o

به نظر من روی آوردن مردم به این موضوع یکی از مهماش است... :roll: :roll: :shock:

YE ASHENA
شنبه 24 اردیبهشت 90, 05:23 بعد از ظهر
فکر میکنم بد نباشه یه serche کوچیک در مورد این فراماسونرها تو اینترنت بکنید... :P

arm.ami
یکشنبه 25 اردیبهشت 90, 01:50 بعد از ظهر
اگر قرار بود در inترنت serche کنم دیگه از شما و دوستان سوال نمیکردم :evil: :oops: :oops: :x

YE ASHENA
یکشنبه 25 اردیبهشت 90, 05:09 بعد از ظهر
آخه موضوع چیزی نیست که با یه کامنته ساده بشه کامل توضیح داد...

arm.ami
دوشنبه 26 اردیبهشت 90, 01:53 بعد از ظهر
کم کم مطالب تون را مطرح کنید.... :lol: :lol: :P :P :mrgreen: :mrgreen:
:mrgreen:

YE ASHENA
دوشنبه 26 اردیبهشت 90, 11:28 بعد از ظهر
فراماسونری یا فراموشخانه جمع کانون*های برادری گسترده*ای در جهان است. این کانون*ها ریشه*های بسیار کهنی در اروپای غربی دارند. فراماسونری دارای یک سیستم مدیریت فراگیر جهانی نیست و ارتباط بین فراماسونری*های مختلف تنها توسط خود دو لژ انجام می*شود. واژه فراماسونری احتمالاً از freestone mason گرفته شده. freestone mason در انگلیسی به معنی بنّای آزاد می*دانند. کسی که عضو فراماسونری است فراماسون یا ماسون نامیده می*شود، و ساختمانی که مرکز فعالیت ماسون*هاست لژ نامیده می*شود.

فراماسونری در ابتدا جنبشی لیبرال بوده است که مبتنی بر باز تولید اندیشه های گنوستیک در دوران پس از اصلاحات در اروپا بوده است.[۱] فراماسون ها با شعار «برابری، مساوات، برادری» نقش بزرگی در انقلاب های بزرگ معاصر مانند انقلاب امریکا بر علیه استعمار انگلیس، انقلاب کبیر فرانسه، انقلاب مشروطیت ایران [۲] و جنبش انقلابی بر ضد استعمار اسپانیا در امریکای جنوبی داشته است.

عقاید لیبرال جنبش فراماسونری باعث واکنش های مذهبیان و محافظه کاران، گروه های بنیادگرا، مذهبیون بنیاد گرا و ملی گرایان شده است. همچنین مخالفت با نظام طبقاتی کشیشی مسیحیت، باعث دشمنی کلیسای کاتولیک روم با فراماسونری شده است. این گروه ها فراماسونری را جنبشی الحادی و شیطانی معرفی می کنند.[۲]

همچنین منشا افسانه ای این جنبش(داستان معبد سلیمان) باعث نفرت گروههای ضد یهود از فراماسونری شده است. حالت مخفی این جنبش و منشا بریتانیایی آن باعث شده است که چنین پنداشته شود که این جنبش ابزار توطئه انگلو-صهیونیست جهانی است. همچنین رژیم های دیکتاتوری مانند نازی ها و کشورهای کمونیستی نیز به سرکوب فراماسونری می پرداختند.[۲]

حجم عظیمی از نوشته*های موجود در مورد فراماسونری موجود است که به چهار هزار کتاب و هزاران مقاله می*رسد.با این همه بیشترین این نوشتارها به صورت افراطی نگارش شده اند: یا بی قید و شرط از فراماسونری دفاع می*کنند و یا آنها را فرصت طلب و عامل انواع صدمات به جامعه می*دانند. [۲]

...

YE ASHENA
دوشنبه 26 اردیبهشت 90, 11:30 بعد از ظهر
تاریخچه
بنوشته Encyclopedia of Occultism and Parapsychology فراماسونری جنبشی سری در قرن هفدهم میلادی بوده است. در بریتانیا فراماسونری ترکیبی از نسخه بریتانیایی گنوستیک تا جنبش روسیکروسین (Rosicrucian)آلمان بوده است. هرچند این جنبش ریشه در آموزه های صنف معمار و ساختمان در قرون وسطی دارد، فرم مدرن فراماسونری ریشه در حالت بازیابی شده و راز آمیز گنوستیک در دوران موسوم به دوران پس از اصلاحات دارد. تاریخ افسانه ای ماسنری بدین سبب ساخته شده است تا از این جنبش در جو عدم تساهل مذهبی بریتانیا در آن دوران بریتانیای کبیر محافظت کند.[۱]

بگفته وبگاه فراماسونری منشا و نحوه بوجود آمدن فراماسونری نامشخص است و در مورد آن اختلاف نظر وجود دارد. قدیمی*ترین اسناد موجود مرتبط به فراماسونری به سال ۱۳۹۰ میلادی برمی گردد.[۳] مدارکی موجود است که نشان می*دهد که در اواخر قرن شانزده میلادی لژهای فراماسونری در اسکاتلند وجود داشته*است.[۴]

arm.ami
پنجشنبه 29 اردیبهشت 90, 01:35 بعد از ظهر
:shock: :shock:
گفتم کم کم مطرح کنید که بشه دربارش بحث کرد
:o

YE ASHENA
شنبه 31 اردیبهشت 90, 11:34 قبل از ظهر
منم که گفتم زیاده،اینم تازه یه کمش بود... :lol:

حقيقت جو
شنبه 31 اردیبهشت 90, 03:31 بعد از ظهر
فراماسون ها با شعار «برابری، مساوات، برادری» نقش بزرگی در انقلاب های بزرگ معاصر مانند انقلاب امریکا بر علیه استعمار انگلیس، انقلاب کبیر فرانسه، انقلاب مشروطیت ایران [۲] و جنبش انقلابی بر ضد استعمار اسپانیا در امریکای جنوبی داشته است.

همچنین مخالفت با نظام طبقاتی کشیشی مسیحیت، باعث دشمنی کلیسای کاتولیک روم با فراماسونری شده است. این گروه ها فراماسونری را جنبشی الحادی و شیطانی معرفی می کنند.[۲]

همچنین منشا افسانه ای این جنبش(داستان معبد سلیمان) باعث نفرت گروههای ضد یهود از فراماسونری شده است. حالت مخفی این جنبش و منشا بریتانیایی آن باعث شده است که چنین پنداشته شود که این جنبش ابزار توطئه انگلو-صهیونیست جهانی است. همچنین رژیم های دیکتاتوری مانند نازی ها و کشورهای کمونیستی نیز به سرکوب فراماسونری می پرداختند.[۲]

...[/quote]

طبق توصيفات بالا بنظر ميرسد كه فراماسونري نبايد چيز بدي باشه ،شعارشون كه شعار خيلي خوبيه.ضمن اينكه عليه استعمارواستبداد قيام كرده اند و با نظام طبقاتي كشيشهاي مسيحي جنگيده اند و چون ضد ديكتاتوري بوده اند ديكتاتورها سركوبشان كرده اند.
به نظر ميرسه كه ديكتاتورها و مستبدين و استعمارگران با تبليغات منفي كه عليه فراماسونها كرده اند قصد تخريب آنها را داشته اند. 8-)
راستي نظرتون چيه كه ماهم يك ماسون شيم؟ :mrgreen:

YE ASHENA
سه شنبه 03 خرداد 90, 10:34 بعد از ظهر
به حقیقت جو:
این چیرایی که گفتید به فراماسون هیچ ربطی نداره،نمونه ی بارزش هم اینه که یکی از اصولشون نژادپرستیه.مساوات رو هم قبول ندارن چون زنها رو رسیله ی رسیدن به اهداف می دونن،مطمينی این مطلبتو از سایت فراماسونا بر نداشتی؟... :lol:

hamid reza
جمعه 06 خرداد 90, 02:24 بعد از ظهر
شیطان پرستان علائم خاصی دارند مثل تک چشم که توضیحاتش تو بحث دجال تو انجمن مهدویت هست

arm.ami
چهارشنبه 11 خرداد 90, 01:15 بعد از ظهر
علامت هاشون زیاده :twisted: :twisted: اما یکی از مهماش
صلیب بر عکس است
این علامت نشون دهنده این است که:
آن ها مخالف مسیحیت هستند و این رو یک جور اهانت به شیطان پرستی میدونند
:ugeek: :ugeek: :ugeek:
این صلیب بر عکس روی خیلی از گردن بند ها یا لباس ها است که بعضی ها میخرند بدون آن که بدونند این علامت علامت شیطان پرستی هست
:idea: :!: :!:

zoha
چهارشنبه 11 خرداد 90, 03:24 بعد از ظهر
درسته که شیطان پرستا نمادهای زیادی دارن اما انگار بین یه عده هم یه چیزی به وجود اومده به اسم بیماری نمادسازی تا یکی یه حرکتی می کنه میگن این نماد شیطان پرستاست :!: اصلا انگار حرف زدن در مورد همین مساله هم مد شده و اونایی که دارن در مورد این مساله صحبت می کنن اون هم تو فضاهایی مثل این سایت خودشون هم نمی دونن که یه جورایی دارن به رواج اون کمک می کنن. من با اینکه یه پدیده رو بشناسیم و اگاه باشیم مخالف نیستم اما حرف زدن در مورد چیزی که به سراغمون نمیاد مگر اینکه ما خودمون به سراغش بریم ، چه دلیلی داره ؟ فرض کنید مافهمیدیم شیطان پرستی چیه و نمادها و مناسک اونها چیه خوب که چی ؟
فکر میکنم اونها خودشون به اندازه کافی ابزار برای معرفی خودشون دارن
ما باید به فکر بالا بردن شناخت و وسعت دیدمون باشیم تا در مقابل این تفکرات از تفکرات خودمون ناشیانه و بد دفاع نکنیم نه اینکه تا یه عقیده جدید ولو عجیب غریب دیدیم مدام از اون تعجب کنیم و عجیب بودن رو دلیل بر غیر قابل پذیرش بودن بدونیم چون الان ما در زمانی زندگی می کنیم که هر روز یه عقیده عجیب تولید میشه و مردم هم دیگه از هیچ چیز جدیدی تعجب نمی کنن حتی اگر عجیب باشه :!: :!:
تابوها از بین رفتن و دیگه شکوه و عظمت و ترس امور برای مردم این زمان زیاد معنی نداره پس ما باید راهی پیدا کنیم که تو این اشفته بازار موثرترین ارتباط رو برقرار کنیم

حامد
چهارشنبه 11 خرداد 90, 05:39 بعد از ظهر
سلام دوستان
به نظر من حرف های zoha درسته باید ببینیم هر چیزی چقدر ارزش بحث کردن داره
و یه نکت مهم هم که ایشون اشاره کردند اینه که ما خودمون با این نقدها یه چیز غیر مهم مهم می کنیم یا ابزار تبلیغاتیش می شیم
پس با ید تو این مبا حث دقت کنیم

arm.ami
چهارشنبه 25 خرداد 90, 12:29 قبل از ظهر
یک سوال:
آیا راست هست که میگویند جادوگر ها با شیاطین ارتباط دارند؟؟؟؟؟؟؟؟ :twisted: :twisted:
و با شیطان کار های خود را عملی میکنند؟؟؟؟؟؟؟؟ :twisted: :twisted:
---- :idea: :idea: :arrow:
((**مگه میشه یه آدم با شیطان در ارتباط باشه؟؟؟؟**))

حامد
چهارشنبه 25 خرداد 90, 10:30 قبل از ظهر
آیا راست هست که میگویند جادوگر ها با شیاطین ارتباط دارند؟؟؟؟؟؟؟؟ :twisted: :twisted:
بله راست است هم جادوگر ها هم کسانی که کارهای عجیب و غریب انجام می دن و خیلی هایی که ادعا می کنند صا حب کرامت و کشف و شهود هستند

و با شیطان کار های خود را عملی میکنند؟؟؟؟؟؟؟؟ :twisted: :twisted:
بله از شیطان خیلی زیاد استفاده می کنند از علم یا قدرت اون

((**مگه میشه یه آدم با شیطان در ارتباط باشه؟؟؟؟**))
بله میشه ارتباط داشته باشه
این ارتباط به صورت محسوس یا نا محسوس وود داره
بعضی از ارتباط ها از طرف شیطان است و این ارتباط با من و شما هم وجود دارد اگه دقت کنیم متوجه اون می شیم بعضی ارتباطات از طرف انسان ها با شیاطین است که بر اثر انجام اعمال زشت و پلید با شیطان ارتباط پیدا می کنند
در اینجا منظور از شیطان ابلیس نیست
بلکه اجنه ای که از سربازان ابلیس هستند

mstmb
چهارشنبه 25 خرداد 90, 12:26 بعد از ظهر
همه ی اجنه جزء سربازان شیطانند؟پس جناب جعفر جنی چی؟یا حضرت سلیمان(علی نبینا و آله و علیه السلام)؟

mstmb
چهارشنبه 25 خرداد 90, 12:28 بعد از ظهر
منظورم اینه که هر کی با اجنه در ارتباط باشه مشکل داره؟

arm.ami
چهارشنبه 25 خرداد 90, 03:45 بعد از ظهر
چند سوال:
جن گیری چیست؟ :shock: :twisted:
چه کسی میتواند جن گیری کند؟؟ :twisted: :shock:
مگه جن رو میشه گرفت؟؟ :mrgreen:
حالا جن رو که گرفتیم چیکار میشه باهاش کرد؟؟ :roll: :D

حامد
پنجشنبه 26 خرداد 90, 02:12 قبل از ظهر
همه ی اجنه جزء سربازان شیطانند؟پس جناب جعفر جنی چی؟یا حضرت سلیمان(علی نبینا و آله و علیه السلام)؟
خیر همه جنود شیطان نیستند فقط اجنه کافر
زعفر جنی رحمه الله علیه از اجنه مومن و معتقد به امامت سید الشهدائ سلام الله علیه بود
جنود سلیمان مخلوط از کافر و با ایمان بودند و کرها در اختیار حضرت سلیمان بودند

در فقه ما ارتباط با جن حرام است - کهانت -

جن را به اختیار خودشون در میارن و از اون استفاده می کنند
تغصیل بیشترش بی فایده است

mstmb
شنبه 28 خرداد 90, 12:42 قبل از ظهر
میشه درباره ی این ارتباط یه توضیح مختصر بدید؟حتی اگه اجنه ی با ایمان باشن هم این حکم صادقه؟ :?:
یادم میاد چند سال قبل یکی ار علماء یه مجلس گرفتن به دلیل فوت جناب زعفر :!: ،خوب این نشون میده که ایشون در ارتباط با اجنه بودن،یعنی ایشون این حکم رو منیدونستن و کار حرام میکردن :!: :!: :!: یا نه این ارتباطه حد و مرز داره که اگه رد شی مشکل دار میشه؟

حامد
شنبه 28 خرداد 90, 09:36 قبل از ظهر
در این باره به حکم مجتهد خود تون مراجعه کنید
در کتب فقهی -مثل لمعه - کهانت را مطلقا حرام دانسته اند و میزی بین با ایمان و بی ایمان ندارد
اما ان بزرگواری که برای زعفر جنی -رحمه الله علیه - مراسم گرفته اند حتما ملازمه با ارتباط ندارد
به هر حال ملاک برای شما حکم مرجع تقلید است
الا اینکه خودتون مجتهد باشید

mohamad79
جمعه 30 دی 90, 01:23 قبل از ظهر
[quote=mstmb]همه ی اجنه جزء سربازان شیطانند؟پس جناب جعفر جنی چی؟یا حضرت سلیمان(علی نبینا و آله و علیه السلام)؟
خیر همه جنود شیطان نیستند فقط اجنه کافر
زعفر جنی رحمه الله علیه از اجنه مومن و معتقد به امامت سید الشهدائ سلام الله علیه بود
جنود سلیمان مخلوط از کافر و با ایمان بودند و کرها در اختیار حضرت سلیمان بودند

در فقه ما ارتباط با جن حرام است - کهانت -

جن را به اختیار خودشون در میارن و از اون استفاده می کنند
تغصیل بیشترش بی فایده است[/quote:ovg4lmi2]
چند سوال:
جن گیری چیست؟ :shock: :twisted:
چه کسی میتواند جن گیری کند؟؟ :twisted: :shock:
حالا جن رو که گرفتیم چیکار میشه باهاش کرد؟؟ :roll: :D
بله به روش های که حرام اند ببخشید ها مثلا قران رامی بندندبه کف پایشان

mohamad79
جمعه 30 دی 90, 05:28 بعد از ظهر
من علامت ها شون را می دانم عدد13عدد9عدد11عدد33عدد22ودست کش سفید و ستاره پنج پر و چشم جهان بین :ugeek:

mohammad.s
یکشنبه 07 اسفند 90, 07:23 بعد از ظهر
من علامت ها شون را می دانم عدد13عدد9عدد11عدد33عدد22و دست کش سفید و ستاره پنج پر و چشم جهان بین :ugeek:
دست کش سفید که بعضی آدم های خداپرست هم دست می کنند

hamid reza
شنبه 13 اسفند 90, 04:55 بعد از ظهر
من علامت ها شون را می دانم عدد13عدد9عدد11عدد33عدد22و دست کش سفید و ستاره پنج پر و چشم جهان بین :ugeek:

امام علی _ صلوات الله وسلام علیه_ میفرمایند : کسی که خود را شبیه به گروهی کند خود نیز از آن گروه محسوب میشود :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

mohammad.s
شنبه 13 اسفند 90, 05:02 بعد از ظهر
[quote=mohamad79]من علامت ها شون را می دانم عدد13عدد9عدد11عدد33عدد22و دست کش سفید و ستاره پنج پر و چشم جهان بین :ugeek:

امام علی _ صلوات الله وسلام علیه_ میفرمایند : کسی که خود را شبیه به گروهی کند خود نیز از آن گروه محسوب میشود :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:[/quote:78efp022]
من که نگفتم مردها :|

mohammad.s
شنبه 13 اسفند 90, 05:04 بعد از ظهر
بعدشم ، مثلا مردهایی که دستکش سفید دارن و میرن اتاق عمل یعنی زن تشریف دارن؟ :lol:

حامد
یکشنبه 28 اسفند 90, 04:25 بعد از ظهر
به جای این حرف ها در باره شیطان حدیث بذارید
دنبال این سنیل های سر کاری شیطان پرست ها نرید
وگرنه دارید مفت و مجانی برای اونا تبلیغ می کنید
مثلا از ابن آیه شریف شروع کنید :
« الم اعهد یابنی آدم ان لا تعبدوا الشیطان انه لکم عدو مبین »
شروع کنیید
البته این یه پیشنهاده خودتون می دونید

mohammad.s
پنجشنبه 30 شهریور 91, 12:01 بعد از ظهر
از کار هایی که باعث دوری شیطان میشود:طولانی کردن رکوع و سجود!!!!!!!!!!!!