PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : از این دو جمله چه نتیجه ای می گیرید :

حامد
چهارشنبه 17 فروردین 90, 09:22 قبل از ظهر
سوال: از این دو جمله چه نتیجه ای می گیرید :

1- پیامبر اکرم فرمودند: فاطمه پاره تن من است ، هر کس او را بیازارد مرا آزرده است وهر که مرا بیازارد خدا را آزرده است.

2- بخاری می گوید : «فاطمه در حالت خشم وغضب ابی بکر را ترک گفته وبر او غضبناک ماند وبا او حرف نزد تا وفات نمود، آنگاه علی بر او نماز گزارد وشبانه دفنش نمود و ابوبکر را خبر نکرد که بر جنازه حاضر شود ونماز گزارد».

و ابن قتیبه دینوری می گوید: «فاطمه در بستر بیماری به ابوبکر و عمر گفت: همانا من خدا و ملائکه را شاهد می گیرم که شما مرا آزردید و من از شما راضی نیستم و هنگام دیدار پیامبر از شما شکایت خواهم کرد.» و ادامه می دهد : «فاطمه بر ابوبکر غضب کرد و (وهجرته الی ان ماتت»).( ابو محمد عبد الله ابن مسلم بن قتیبه دینوری ، 14،الامامه والسیاسه).

zoha
شنبه 07 خرداد 90, 11:13 قبل از ظهر
فكر مي كنم اين دفاع شما در جايي كه نزاع وجود نداره اصلا موضوعيت نداره خوب وقتي اينجا كسي نيست كه اصلا از عقايد اهل سنت حرفي بزنه شما براي چي اين بحث رو مطرح مي كنيد؟
و ديگه اينكه مساله دعواي سني و شيعه شايد از نظر شيعه از اين نقطه اي كه شما مي گيد شروع شده باشه اما فكر مي كنم از نظر خود اونها به قبل تر از اين بر ميگرده البته اين برداشت شخصي من از اطلاعات تاريخي موجود در ذهنمه اگه درست نيست تصحيح بفرماييد لطفا

ABASS
شنبه 07 خرداد 90, 05:48 بعد از ظهر
نتیجه این میشود که بواسطه غضب خانوم حضرت فاطمه (س)از ابوبکر ,خداوند هم از او غضبناک است وهر کس که خداوند از او غضبناک باشد ,او را در آتش جهنم خود وارد میکند:اللهم العن اولا

mohhammad$adeq
یکشنبه 08 خرداد 90, 09:04 بعد از ظهر
سلام
نتیجه ابوبکر کافر میشه و ضمنا منافق
عمر هم چون منصوب بوبکره
عثمان هم
چون مولود شورای شیطانیه
هر که آنان را دوست بدارد کافر است .