PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پیشنهادات

بابک حافظی
یکشنبه 14 فروردین 90, 03:15 بعد از ظهر
ضمن عرض سلام و تبریک سال نو

می خواستم از شما بابت راه اندازی این انجمن تشکر کنم و یک خسته نباشید بهتون بگم

چون دوستان فرمودند که سایت رو ببینید و پیشنهاد بدین چند تا نکته به ذهنم رسید، گفتم شاید مفید باشه :

1- اگر بشه یک CMS راه اندازی کرد که بخش هایی مثل (اخبار هیئت، دانلود مداحی، دانلود کتاب، گالری عکس، نظر سنجی و ...) در اون قرار داشته باشه و انجمن هم بخشی از اون سایت باشه. (پیشنهاد من برای این کار Joomla است که هم کار کردن با اون ساده است و هم براحتی میشه مطالب را بروز کرد و هم ظاهرا با phpBB خوب هماهنگ میشه و هم کامپوننت های رایگان زیادی برای اون وجود داره) این جوری فکر کنم دستتون باز تر باشه برای گسترش امکانات سایت.

2- پیشنهاد میکنم امکان ارسال مطلب رو از کاربران مهمان بگیرید و حتی الامکان عضویت هم بعد از تایید مدیر فعال بشه. (اگر عضویت بعد از تایید مدیر با سیاست شما مغایرت داره ، در صورت امکان، امکان ارسال تصویر رو از کاربران تازه کار بگیرید).

3- الفاظ رکیک و غیر اخلاقی (فارسی و انگلیسی) رو در انجمن سانسور کنید.

4- پیشنهاد می کنم یک بخش پیشنهادات درست کنید که بچه ها نظر بدن.

5- دعای خیرتون رو از ما دریغ نکنید ;)

در ضمن بخش پیغام خصوصی فکر کنم مشکل داره (یا من نتونستم) برای همین این جا نوشتم. در صورت تمایل این پست رو حذف کنید.

فعلا همین ها به نظرم میرسید. امیدوارم درادامه راه هم همین طور با انرژی ادامه بدید و موفق باشید.

التماس دعا

SABA
دوشنبه 15 فروردین 90, 02:18 بعد از ظهر
من با این پیشنهاد خیلی موافقم

hamed
دوشنبه 15 فروردین 90, 07:01 بعد از ظهر
با سلام خدمت شما

در مورد جوملا! طبق مشورت هایی که کردیم، قرار بود کلا این سایت فقط یک فروم باشد اگرچه همونطور که شما گفتید جوملا با phpbb کاملا سازگاری داره! شاید یک روز گروه تصمیم به همچین کاری بگیره اون موقع حتما همین کارو خواهیم کرد ;)

در مورد تایید کاربران عضو شده حق با شماست حواسم نبود! درستش کردم.

در مورد ارسال مطالب توسط کاربران مهمان من خیلی وقته غیر فعال کردم این کارو! مطمئنید که مهمان می تونه مطلب ارسال کنه؟

فکر کنم تو همین انجمن "ارتباط با مسئول سایت" بشه پیشنهاد داد. یعنی شما نظرتون اینه که یه انجمن دیگه هم به نام "پیشنهادات" بذاریم؟

در مورد پیغام خصوصی هم یه مشکلی هست درستش می کنم! انشاالله به زودی

التماس دعا
یا علی

حامد
دوشنبه 15 فروردین 90, 09:32 بعد از ظهر
سلام
قسمت پیشنهادات توسط پیشنهاد کننده ایجاد شده است فکر نمی کنم احتیاج به تشکیل یه انجمن دیگه باشه

حامد
سه شنبه 30 فروردین 90, 05:43 بعد از ظهر
سلام
به دوستان پیشنهاد می کنم که در هر هفته یا دوهفته در یک روز و یک ساعت مشخص همه دوستان ان لاین باشند

ذر صورتی که موافقید روز و ساعت را بفرمایید

راستی یا دتون نره این قسمت برای پیشنهادات قرار گرفته پیشتهاد و انتقاد خودتون از سایت اینجا بگیید
هرچه دل تنگتان می خواهد

حامد
چهارشنبه 31 فروردین 90, 12:39 بعد از ظهر
سلام :D
کسی موافق نبود ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :)

مخالف چی ؟؟؟؟؟؟؟ :x

هیچی به هیچی؟؟؟ :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

hamed
یکشنبه 04 اردیبهشت 90, 07:41 بعد از ظهر
می شه فواید این کارو بگید؟

YE ASHENA
دوشنبه 05 اردیبهشت 90, 08:56 بعد از ظهر
یکی از فوایدش اینه که دیگه نیاز نیست هی اخطار بدید... :lol:
بنده موافقم... 8-)

حامد
چهارشنبه 07 اردیبهشت 90, 05:25 بعد از ظهر
اولا فایده اش اینه که دوستان لاقل مجبور می شن که هفته ای یکبار به سایت سری بزنن
ثانیا : یه گفتگو مجازی دز اعتقادات ایجاد می شه
ثالثا : امار سایت بالاتر میره
رابعا خییییییییییییلی ها فراموش کردند سایت نام نبرم
دوستانی که موافقند زمان موزد نظر شون بنویسن
دوستانی هم که مخالفند دلیل مخالفت بنویسند
یاعلی

AmirHossein
چهارشنبه 07 اردیبهشت 90, 11:25 بعد از ظهر
بسم الله الرحمن الرحیم
الحمد الله رب العالمين و صلى الله على سيدنا محمّد و آله الطاهرين سيما بقية الله فى الارضين و اللعن على اعدائهم الى يوم الدين

من موافقم. برای من، چهارشنبه ها بعد از ساعت 7 شب و پنج شنبه ها صبح خوبه.

YE ASHENA
یکشنبه 11 اردیبهشت 90, 03:43 بعد از ظهر
شنبه تا سه شنبه ساعت 8 به بعد پایه ام... :lol:

حقيقت جو
یکشنبه 23 مرداد 90, 04:50 بعد از ظهر
با سلام
امیدوارم که طاعاتتان موردقبول درگاه الهی قرارگرفته باشد.پیشنهادی داشتم،اینکه اگرانجمنی به نام طرح شبهات و پاسخ به آن ایجاد شود خیلی خوب میشود.چون سوالات و شبهاتی هست که متفرقه بوده و به هیچکدام از انجمن های موجود مربوط نمیشود.و نمیدانیم که در کجا باید مطرحشان کنیم.
پیشاپیش از زحمات شما متشکر و ممنونم. 8-)

حمید
سه شنبه 01 شهریور 90, 12:24 بعد از ظهر
سلام

یشنهادی داشتم،اینکه اگرانجمنی به نام طرح شبهات و پاسخ به آن ایجاد شود خیلی خوب میشود.چون سوالات و شبهاتی هست که متفرقه بوده و به هیچکدام از انجمن های موجود مربوط نمیشود.و نمیدانیم که در کجا باید مطرحشان کنیم.

برای این کار می توانید در بخش "پرسش و پاسخ" که ذیل بخش گفتگو آمده، در قالب یک مبحث جدید با نام مرتبط با شبهه و سوالتان مطرح کنید و اصلا مهم هم نیست که در رابطه با چه موضوعی باشد.

موفق و مؤیّد باشید،
یا علی