????در صورتی که در سایت فاقد اکانت هستید می توانید - از این طریق عضو شوید
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 13

Threaded View

1. Top | #1

عنوان کاربر
    Administrator
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر کرده
    32

قابلیت جست و جو در بین مطالب سایت

سلام

قابلیت جست و جوی اختصاصی در سایت از قسمت نوار بالای سایت افزوده شد:

در صورتی که در نواری که در تصویر بالا میبینید ، کلمات مرتبط به موضوع مورد نظرتون رو بنویسید و کلید جست و جو که با تصویر ذره بین مشخص شده رو بزنید، نتیجه ی جست و جو در بین تمامی موضوعات موجود در سایت رو نشونتون میده.

توجه داشته باشید که نتیجه رو توی یه صفحه ی جدا به شکل صفحات گوگل نشون میده اما فکر نکنید که از سایت خارج شدید و در کل اینترنت جست و جو شده . بلکه این جست و جو از طریق گوگل مخصوص خود سایت rayatolmahdi هست و فقط بین مطالب داخل این سایت میگرده و نتایج مرتبط رو میاره.

من چند موردی رو که تست کردم خیلی خوب و قوی عمل میکنه ، مثلا کلمات تقیه و نماز رو که در کنار هم جست و جو کردم بلافاصله پست هایی که در مورد این موضوع بود رو در نتایج آورد.
    با استفاده از این امکان هر کسی به راحتی میتونه موضوعات مورد نظرش رو پیدا کنه.

قبلا هم این نوار جست و جو در بالای سایت بود ولی نتایج صحیحی نمی آورد و خیلی به درد نمیخورد ولی الان در این سرویس گوگل سایت رو ثبت نام کردیم و امکان جست و جوی مناسب فراهم شد.

2. 3 کاربر زیر بابت این پست از hamed، تشکر کرده اند:

hamid reza (یکشنبه 15 اردیبهشت 92),حسین (پنجشنبه 12 اردیبهشت 92),حمید (پنجشنبه 12 اردیبهشت 92)