????در صورتی که در سایت فاقد اکانت هستید می توانید - از این طریق عضو شوید
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 18 از 18

1. Top | #11

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    میانگین پست در روز
    0.13
    تشکر کرده
    143
    آنگاه رسول خدا صلی الله علیه و آله فرمود:وای بر زنی که شوهرش را ناراحت کند,و سعادتمند

آن زنی که شوهرش از او راضی باشد.
    علی زیباترین نام جهان است علی ذکر لب صاحب زمان است
    به کوری دو چشم اهل انکار فقط حیدر امیرالمومنین است

2. تشکر شده توسط :

حامد (یکشنبه 11 فروردین 92)

3. Top | #12

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر کرده
    369
    جناب آقای ABBAS عزیز
    دوست گرانقدر
    ضمن عرض تشکر از این روایت بسیار تکان دهنده و مفید و عبرت آموز شما (باشد که واقعا موقع مواجهه با نامحرمان در خیابان و وسایل نقلیه و اماکن و محل کار، این روایت مجسم شود تا حقیقت گناه و نهایت پستی گناهکاران رو ببینیم و از گناه به خاطر حقیقت وجودیش زده بشیم و با اینکه ظاهرشون چشم نوازه، ازشون بدمون بیاد... انشاءلله)
    باید خدمتتون عرض کنم: برادر من! دوست گرانقدر! آیا بهتر نیست انسان به جای مبادرت به افزودن پستهای جدید، ابتداً پاسخ سوالات و شبهات پستهای قبلش رو بده؟!!! شما الان توی پستهای قبلیت از خود بنده حقیر سوال بی پاسخ داری برادر من! یا بیا محکم بگو "لا ادری!"، یا برو بزرگتر سایت رو خبر کن تشریف بیارن رفع ابهام بفرمایند! بدون پاسخ رها میکنی اونوقت میای پست جدید میذاری؟!! اونم تازه یه روایتی که میشه توی یک پست قرارش داد رو به 17 قسمت مساوی تقسیم میفرمایید؟!!! آیا این عمل واقعا برای بالا بردن میانگین تعداد اپسات (جمع پست) در روز میباشد؟!!!! (به عنوان انتقاد از من بپذیر)
    درضمن بنده کلیه این نوشته جات رو ابتدا برای شما به عنوان پیام شخصی و پیغام خصوصی ارسال کردم، اما بدلیل پر بودن صندوق دریافت حضرتعالی در سایت، پیغام جدید قبول نمیکرد! یه سری بهش بزنی بد نیست! ببین چقدر آدم خوردن به در بسته! مطمئنم تا حالا توش نرفتی! البته اگه بدونی اصلا چی هست!
    از تمام اینها که بگذریم: امام محمد باقر علیه السلام میفرمایند: هر کس را دوست دارید گاهی به او یادآوری کنید. و این یک یادآوری می باشد
    ویرایش توسط حسین : یکشنبه 11 فروردین 92 در ساعت 08:11 بعد از ظهر
    تا نيايي گره از کار جهان وا نشود...

اللهم العن اول ظالم ظلم حق محمد و آخر تابع له علي ذالک

4. Top | #13

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    میانگین پست در روز
    0.13
    تشکر کرده
    58
    سلام علیکم
    به نظر من اشکال نداره عباس همه جا پست بزاره بعدم مگه آدم باید جواب همه رو تو سایت بده

تازه مگه سایت گنده داره. گندتون کیه؟
    با خصم حق ستیزه عادت ماست
    لعن بر عمر عبادت ماست

5. تشکر شده توسط :

6. Top | #14

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    میانگین پست در روز
    0.16
    تشکر کرده
    146
    گندشون منم حرفیه؟؟؟
    آقاحسین اولا بی احترامی نکنید دوما اقا عباس خوب کاری کردن پست های کوتاه گذاشتن اینجوری آدم حسش میگیره کلشو میخونه..
    سوما آقا عباس به خودس مربوطه کجا پست بذاره و به کی جواب بده وبه کی جواب نده دوس داره جواب میده دوس نداره نمیده..
    چهارما حدیثی که گذاشتی منبعش کو؟؟؟؟؟!!
    با تشکر از شما دوست عزیز...
    اللهم العن الجبت و طاغوت و...

7. تشکر شده توسط :

8. Top | #15

عنوان کاربر
    Administrator
    میانگین پست در روز
    0.38
    تشکر کرده
    559
    Blog Entries
    1
    با توجه به اینکه هر روایت ممکن است در چند موضوع مختلف باشد تقطیع کردن روایات اشکال نداره ولی باید این توضیح داده بشود که این روایت تقطیع شده است مثلا در اول بگویید در روایتی طولانی
    یا اینکه در قسمتی از روایت امده است و..

با تشکر از همه دوستان
    و شوخی های دوستانه ای که با هم می کنید امید وارم در این شوخی ها حرمت ها همواره حفظ شود

9. تشکر شده توسط :

J.MOGHADAM (یکشنبه 11 فروردین 92)

10. Top | #16

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    میانگین پست در روز
    0.13
    تشکر کرده
    143
    با سلام خدمت همه دوستان,دلم برا همتون تنگ شده ,امیدوارم هر چه زودتر همتونو ببینم,با تشکر از آقا حسین عزیز دل برادر, هم بابت یادآوریشون هم بابت انتقادشون,در پاسخ به انتقاد بابت جواب ندادن پست های قبلی منتظر بودم که دیگر دوستان هم اون پست رو مطالعه کنن و اگر نظری دارن(البته بر پایه روایات)بگن و دوست نداشتم بحث بین من وشما باشه اما چشم تا فردا پاسخ خواهم داد(البته شما هم میتوانید هم شبهه رو مطرح کنی هم اگر پاسخی به نظرت میرسه بدی.)در مورد انتقاد دوم شما دوست عزیز در مورد اینکه چرا حدیث معراج را در چند پست گذاشتم باید بگم بهتره ابتدا سوال بپرسی نه اینکه هم سوال بپرسی هم جواب بدی,اما در پاسخ باید بگم من در ابتدای راه اندازی سایت در پست های اولیه پست های طولانی میگذاشتم که دوستان امر کردند به خاطر اینکه دیگران حوصله خواندن پست های طولانی را ندارن پست ها رو کوتاه کوتاه در سایت قرار دهم ,من برای رکورد شکنی در سایت شرکت نمیکنم ,فکر کردم به این صورت بهتر باشه,با تشکر فراوان از دوستان گلم mostafahemوJ.MOGHADAMبابت حمایت های بی دریغشان از بنده,و نسبت به پیشنهاد مدیر کل سایت هم باید بگم که چشم ما گوش به فرمانیم مدیر ,انشاالله در پست های بعدی رعایت میشه
    ویرایش توسط ABASS : دوشنبه 12 فروردین 92 در ساعت 12:41 قبل از ظهر

11. تشکر شده توسط :

حسین (دوشنبه 12 فروردین 92)

12. Top | #17

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    میانگین پست در روز
    0.13
    تشکر کرده
    143
    راستی اینم سند حدیث:

عیون الاخبار الرضا جلد 1 صفحه 249 و بحارالانوار جلد 103 صفحه 246

13. Top | #18

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر کرده
    369
    ذر یک کلام خدمت شما بگم که خیلی گلی عباس جان. خودتم میدونی که من صرفا مزاح میکنم. خودم هم میدونم که هدف شما رکورد زنی نیست. خواستم یه کم اذیتت کنم شاد شی دلت زیاد برام تنگ نشه
    کل این پستی که من گذاشتم، چه انتقاد به جواب ندادن پستهای قبلی، چه انتقاد به چند تکه کردن یک پست، همه اش صرفا مزاح بود. اما خودم به این نتیجه رسیدم که دیگه از این شوخی ها توی سایت نکنم. چون بجای اینکه باعث روحیه دادن و انبساط خاطر و نشاط بحث بشه....، هم بحث به انحراف کشیده میشه، هم باعث سوء برداشت و سوء تفاهم میشه.

در پایان هم از حسن خلق و حسن برخورد و شکیبایی و متانت و انتقاد پذیری شما عباس جان واقعا تشکر میکنم. برای من که الگو هستش این رفتار عالی.

اگه موافق باشید دیگه این حواشی رو ادامه ندیم و در مورد عاقبت ترویج گناه توسط برخی زنان بحث کنیم.

با عذرخواهی و تشکر مجدد.
    ویرایش توسط حسین : دوشنبه 12 فروردین 92 در ساعت 01:31 قبل از ظهر
    تا نيايي گره از کار جهان وا نشود...

اللهم العن اول ظالم ظلم حق محمد و آخر تابع له علي ذالک

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12