????در صورتی که در سایت فاقد اکانت هستید می توانید - از این طریق عضو شوید
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 17 از 17

1. Top | #11

عنوان کاربر
    Administrator
    میانگین پست در روز
    0.38
    تشکر کرده
    559
    Blog Entries
    1
    آیا امام حسین را شیعیانش کشتند؟
    امروز که عزاداری برای امام حسین (ع) و احیای مجالس اهل بیت باعث در هم شکسته شدن سیاست*های بنی امیه می*شود، امویان به اشکال مختلف مانند انفجار در حرم حسینی و کشتن عزاداران یا ایجاد شبهه در واقعه کربلا با این شعار مهم دین به مخالفت بر می*خیزند.

یکی از مهم*ترین شبهه*هایی که امروز در رسانه*های مختلف رواج پیدا کرده است و متاسفانه در جامعه شیعی ما به علت بعضی از غفلت*ها تلقی به قبول شده است این مساله است که امام حسین را شیعیانش کشتند و می*گویند: «حسین را شیعیانش دعوت کردند و شیعیانش به او خیانت کرده و او را کشتند و شیعیانش برای او عزاداری می*کنند». از این رو، عزاداری و ذکر اباعبدالله کاری عبث و بیهوده است و لعن بر قاتلان آن حضرت و از جمله بنی امیه خلاف انصاف است. از این رو، شیعیان با تهمت بر امویان می*خواهند به حیات خویش ادامه دهند.

در این نوشتار بسیار مختصر نشان داده شد که قاتلان امام حسین (ع)، اموی یا عثمانی مذهب بودند که این مذهب، مذهب تاسیسی و مورد حمایت بنی امیه بود و اکثریت لشکر کوفیان را عثمانی مذهب*ها تشکیل می*دادند و اثری از شیعه به معنای کلامی و اعتقادی که امروزه رایج است در کربلا نبود.

بر فرض هم اگر قبول کنیم شیعه*ای در کربلا بر علیه امام حسین (ع) جنگیده، شیعه*ای بوده که دچار فتنه بنی*امیه شده است و کدام انسان عاقلی به چنین شخصی شیعه می*گوید جز امویان امروزی که قلب*هایشان مالامال از حب معاویه و یزید است؟ و اشربوا فی قلوبهم العجل.

2. Top | #12

عنوان کاربر
    Administrator
    میانگین پست در روز
    0.38
    تشکر کرده
    559
    Blog Entries
    1
    پی*نوشت*ها:
    1. ر.ک: تاریخ طبری، ج4، ص 314.
    2. وقعة الطف، 224 [مباهلة بریر، و مقتله‏]، ص 221.
    3. اللهوف على قتلى الطفوف، ترجمه فهرى، النص، ص 120.
    4. اللهوف على قتلى الطفوف، ترجمه فهرى، النص 133، المسلک الثانی فی وصف حال القتال و ما یقرب من تلک الحال.
    به نقل از :
    فدایی راه غدیر
    http://zibaziba1.mihanblog.com/post/123

3. Top | #13

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    میانگین پست در روز
    0.13
    تشکر کرده
    58
    نقل قول نوشته اصلی توسط حامد نمایش پست ها
    آیا امام حسین را شیعیانش کشتند؟
    امروز که عزاداری برای امام حسین (ع) و احیای مجالس اهل بیت باعث در هم شکسته شدن سیاست*های بنی امیه می*شود، امویان به اشکال مختلف مانند انفجار در حرم حسینی و کشتن عزاداران یا ایجاد شبهه در واقعه کربلا با این شعار مهم دین به مخالفت بر می*خیزند.

یکی از مهم*ترین شبهه*هایی که امروز در رسانه*های مختلف رواج پیدا کرده است و متاسفانه در جامعه شیعی ما به علت بعضی از غفلت*ها تلقی به قبول شده است این مساله است که امام حسین را شیعیانش کشتند و می*گویند: «حسین را شیعیانش دعوت کردند و شیعیانش به او خیانت کرده و او را کشتند و شیعیانش برای او عزاداری می*کنند». از این رو، عزاداری و ذکر اباعبدالله کاری عبث و بیهوده است و لعن بر قاتلان آن حضرت و از جمله بنی امیه خلاف انصاف است. از این رو، شیعیان با تهمت بر امویان می*خواهند به حیات خویش ادامه دهند.

در این نوشتار بسیار مختصر نشان داده شد که قاتلان امام حسین (ع)، اموی یا عثمانی مذهب بودند که این مذهب، مذهب تاسیسی و مورد حمایت بنی امیه بود و اکثریت لشکر کوفیان را عثمانی مذهب*ها تشکیل می*دادند و اثری از شیعه به معنای کلامی و اعتقادی که امروزه رایج است در کربلا نبود.

بر فرض هم اگر قبول کنیم شیعه*ای در کربلا بر علیه امام حسین (ع) جنگیده، شیعه*ای بوده که دچار فتنه بنی*امیه شده است و کدام انسان عاقلی به چنین شخصی شیعه می*گوید جز امویان امروزی که قلب*هایشان مالامال از حب معاویه و یزید است؟ و اشربوا فی قلوبهم العجل.
    با توجه به آخرین پست و نتیجه گیری من روی دو مطلبی که قبلا گفتم با تاکید می کنم
    اینکه در آخر این پست ذکر شده در لشکر عمر سعد شیعیانی بوده اند که گرفتار فتنه بنی امیه شده اند حرف قبلی بنده را تصدیق می کند زیرا شیعه ای که معرفت درست نداشته باشد
    گرفتار فتنه می شود.
    و یک درخواست از آقا حامد دارم اونم اینکه دقیقا بفرمایند عثمانی مذهب ها چه عقایدی دارند
    با خصم حق ستیزه عادت ماست
    لعن بر عمر عبادت ماست

4. Top | #14

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    میانگین پست در روز
    0.13
    تشکر کرده
    58
    آقا حامد من منتظر جواب شما هستم
    لعن بر عمر عبادت ماست

5. Top | #15

عنوان کاربر
    Administrator
    میانگین پست در روز
    0.38
    تشکر کرده
    559
    Blog Entries
    1
    فکر می کنم در مطالب دیگر درباره معاویه مولف مقاله به این موضوع پرداخته است

6. Top | #16

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    میانگین پست در روز
    0.13
    تشکر کرده
    58
    نقل قول نوشته اصلی توسط حامد نمایش پست ها
    هنوز مطلب کامل روی سایت نیومده برای اظهار نظر شاید زود باشه ولی اجمالا با نظر شما مخالفم تا اینکه بیشتر در اینجا بحث کنیم
    بابا شما خوتون قول دادید در اینجا بحث کنید بعد از کامل شدن مقاله

تازه کجا مولف به این موضوع پرداخته؟؟؟؟
    لعن بر عمر عبادت ماست

7. Top | #17

عنوان کاربر
    Administrator
    میانگین پست در روز
    0.38
    تشکر کرده
    559
    Blog Entries