????در صورتی که در سایت فاقد اکانت هستید می توانید - از این طریق عضو شوید
نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: چرا اسلام ؟

1. Top | #1

عنوان کاربر
    کاربر عادی
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر کرده
    0

چرا اسلام ؟

آقا من قبول دارم که خدایی هست که این دنیا رو آفریده و آخرش هم حساب کتابی هست ( البته بعد از 2 سال که کلا میزدم زیر همه چیز )! حالا من میخوام خدا رو پرستش کنم !! ولی چرا از راه اسلام ؟ اسلام دین خوبیه ! ولی براس 1400 سال پیش ! نه الان که واقعا قدیمی شده ( دلیل هم خواستید میارم , زیاد ) !!! چرا به زبانی که با ما بیگانه است ؟ چرا به زبان عرب ها که جز جهالت و نادانی ازشون چیزی ندیدیم ( نگید به خاطر وحدت مسلمانان ! که کل کشور های عربی ! به دلیل شیعه بودن و هزار دلیل ! اصلا ما رو مسلمون نمیدونن ) !!!! یعنی راهی جز اسلام منو به خدا نمی رسونه ؟ و چرا اسلام میرسونه ؟!
    از مسول های بی وجدان متنفرم .

2. 2 کاربر زیر بابت این پست از علی Mcitp، تشکر کرده اند:

hamid reza (چهارشنبه 20 فروردین 93),حامد (دوشنبه 25 فروردین 93)

3. Top | #2
    adelhe

Re: چرا اسلام ؟

سلام
    خوبی علی جان؟
    علی این خودش کلیه که به خدا اعتقاد داری..بیشتر راهو طی کردی
    اما راجب دین اسلام.شاید یه دلیلش همینی باشه که میگی که عربا حقو دیرتر قبول می کردن
    دین اسلام به نظر من کاملترینه..بخاطر اینکه دینای دیگه رو شامل میشه ..و عیسی و موسی و.. رو هم از خودش میدونه و داستانشونو تو قرآنش می گه...یا همین قرآنش که از نظر علمی بعضی مسایلش اثبات شده کتابی که برای سالها پیشه و اون موقع ایم مسایل نبوده
    مگه دین اسلام چی میگه؟
    ازت می خواد که به خدا اعتقاد داشته باشی و کسیو شریکش قرار ندی....حق الناس نداشته باشی یعنی حق کسیو نخوری که خدا ازت نمی گذره اما حق خودش رو می بخشه ....یا راجب نماز که ازت می خواد ه برای اینکه یادش باشی نماز بخونی که بابای من وقتی یه وقتایی نمی خونمو قضا میشه میگه عیب نداره خدا می بخشه چون حق خودشه....یا ازت می خواد به پیامبرایی که فرستاده ایمان داشته باشیو بدونی که از طرف خدا برای ترویج دین اومدن
    در مورد قرآن هم تو معنیه فارسیشو بخون..خوندن عربیش وقتی چیزی نفهمی فایده ای نداره و به نظر من ثوابیم نداره..یا راجب نمازش اگه به نظرت با خوندن فارسیش دلت آرومتر میشه و خدارو بهتر حس می کنی اینکارو بکن
    .
    میدونم الان میگی دارم فتوا میدمو باید خودم بشم یه مرجع تقلید اما این نظر منو خدای منو دینی که من ازش فهمیدم

4. Top | #3

عنوان کاربر
    کاربر عادی
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر کرده
    0

مرسی از پاسختون .. و چقدر فعال ! هیچ کس دیگه جواب نداد !
    از مسول های بی وجدان متنفرم .

5. تشکر شده توسط :

hamid reza (چهارشنبه 20 فروردین 93)

6. Top | #4

عنوان کاربر
    Administrator
    میانگین پست در روز
    0.38
    تشکر کرده
    559
    Blog Entries
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط علی Mcitp
    آقا من قبول دارم که خدایی هست که این دنیا رو آفریده و آخرش هم حساب کتابی هست ( البته بعد از 2 سال که کلا میزدم زیر همه چیز )! حالا من میخوام خدا رو پرستش کنم !! ولی چرا از راه اسلام ؟ اسلام دین خوبیه ! ولی براس 1400 سال پیش ! نه الان که واقعا قدیمی شده ( دلیل هم خواستید میارم , زیاد ) !!! چرا به زبانی که با ما بیگانه است ؟ چرا به زبان عرب ها که جز جهالت و نادانی ازشون چیزی ندیدیم ( نگید به خاطر وحدت مسلمانان ! که کل کشور های عربی ! به دلیل شیعه بودن و هزار دلیل ! اصلا ما رو مسلمون نمیدونن ) !!!! یعنی راهی جز اسلام منو به خدا نمی رسونه ؟ و چرا اسلام میرسونه ؟!
    اسلام تنها دینی است که خداوند را انطور که عقل و فطرت انسان قبول می کند هیچ دینی نیست که در ان خرافات وجود نداشته باشد الا شیعه
    بر همه عایشه های امروز لعنت

7. تشکر شده توسط :

8. Top | #5

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر کرده
    0

چرا اینقدر بد دفاع می کنید؟

به نظر خیلی ادیان و افکار دیگه هم تو اعتقادات ما هم چیزایی هست که بیشتر به خرافات می مونه
    این جواب شما حتی یه بچه رو هم نمی تونه قانع کنه

9. تشکر شده توسط :

10. Top | #6

عنوان کاربر
    کاربر عادی
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر کرده
    0
    تشکر 1 در 1 پست

سلام علی Mcitp
    اگه مي توني به سوال هاي زير پاسخ بده:
    1- تا چه حد به خدا اعتقاد داري؟
    2-اگر به اسلام اعتقاد نداري به چه ديني اعتقاد داري يا اصلا به ديني اعتقاد داري؟
    حرم عشق کربلاست و چگونه در بند خاک بماند آن که پرواز آموخته و راه کربلا می شناسد و چگونه از جان نگذرد آنکس که می داند جان بهای دیدار است .

11. تشکر شده توسط :

12. Top | #7

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر کرده
    369
    و اینگونه بود که بحث به این مهمی همینجا رها شد! در سال 90 !!!!!!!!!
    تا نيايي گره از کار جهان وا نشود...

اللهم العن اول ظالم ظلم حق محمد و آخر تابع له علي ذالک

13. تشکر شده توسط :