????در صورتی که در سایت فاقد اکانت هستید می توانید - از این طریق عضو شوید
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 13 از 13

موضوع: دل نوشته

1. Top | #11

عنوان کاربر
    Administrator
    میانگین پست در روز
    0.38
    تشکر کرده
    559
    Blog Entries
    1

Re: دل نوشته

اللهم انا نشکو الیک فقد نبینا و غیب] ولینا و تظاهر الزمان علینا و قله عددنا

و بی خیالی دوستاننا
    بر همه عایشه های امروز لعنت

2. Top | #12

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر کرده
    6
    چشم ها را بايد شست جور ديگر بايد ديد.....
    شايد در آن دور دست ها آقايی منتظر ست كه ما برگرديم.او به انتظار ايستاده و ما به انتظار نشسته و فقط می گوييم خدا كند كه بيايی.
    كاش از همان كودكی به نبود تو عادت نمی كرديم.كاش در زندگی خلاء احساس می كرديم كه فقط حضور و يا حتی ياد تو آن را پرمی كرد.كاش صدای لبيك های تو را می شنيديم.كاش در زندگی و در قنوت نمازمان فقط فرج تو را می خواستيم
    اي كاش.... اي كاش.... اي كاش....
    ميدانم با ظهورت ديگر عدالتی لگد مال نخواهد شد.عدالتی كه امروزه اسمش را براي منافع خود به كار مي برند.كاش ميشد به انتظار ايستاد و قدمي برداشت تا ظهورت نزديك شود و آنگاه عدالت علوی دوباره جاری می شود.مطمئنم زمانی خواهد رسيد كه عدالت رنگ واقعی خود را پيدا خواهد كرد.مطمئنم زمانی خواهد رسيد گرسنه شب را صبح نمی كند و يتيمی اشك غربت نمی ريزد .مطمئنم زمانی خواهد رسيد كه نمازم را به تو اقتدا می كنم:

دو ركعت نماز صبح به آقا اقتدا ميكنم قربه الی الله
    يابن الحسن ميدانم كه مي آيی اما چه جمعه ها كه بی تو گذشت...
    خوشا به نیمه شبی با خدا صفا کردن/زبان حال گشودن ز دل دعا کردن/تمام لذت عالم نمیرسد قدرش/به یک دقیقه مناجات با خدا کردن/

3. تشکر شده توسط :

حامد (چهارشنبه 28 فروردین 92)

4. Top | #13

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر کرده
    6
    لا إِلهَ إِلَّا اللَّهُ حَقّاً حَقّاً، لا إِلهَ إِلَّا اللَّهُ صِدْقاً صِدْقاً، لا إِلهَ إِلَّا اللَّهُ‏تَعَبُّداً وَرِقّاً.
    اللَّهُمَّ مُعِزَّ كُلَّ مُؤْمِنٍ وَحيدٍ، وَمُذِلَّ كُلَّ جَبَّارٍ عَنيدٍ، أَنْتَ كَنَفى حينَ‏تَ عْيينى الْمَذاهِبُ، وَتَضيقُ عَلَىَّ الْأَرْضُ بِما رَحُبَتْ.
    "به حقيقت، به حقيقت كه هيچ معبودى جز خداى يگانه نيست،وبراستى، براستى هيچ معبودى جز خداى يگانه نيست، از روى تعبّدوبندگى جز خداى يكتا هيچ معبودى نيست".
    "خدايا! اى عزّت بخش هر مؤمن تنها، و اى خوار كننده هر ستمگرستيزه جو، تو پناه منى هنگامى كه راه هاى گوناگون مرا فرسودند و زمين‏با همه فراخى‏اش بر من تنگ آمد".
    اللَّهُمَّ خَلَقْتَنى وَقَدْ كُنْتُ غَنِيّاً عَنْ خَلْق‏، وَلَوْلا نَصْرُكَ إِيَّاى لَكُنْتُ مِنَ‏ الْمَغْلُوبينَ، يا مُنْشِرَ الرَّحْمَةِ مِنْ مَواضِعَها، وَمُخْرِجَ الْبَرَكَةِ مِنْ مَعادِنَها،وَيامَنْ خَصَّ مِنْ نَفْسِهِ بِشُّمُوخِ الرِّفْعَةِ، فَاَوْلِيآؤُهُ بِعِزِّهِ يَتَعَزَّزُونَ، وَيا مَنْ‏وَضَعَتْ لَهُ الْمُلُوكُ نيرَ الْمَذَلَّةِ عَلى‏ اَعْناقِهِمْ فَهُمْ مِنْ سَطَواتِهِ خآئِفُونَ،اَسْأَلُكَ بِإِسْمِكَ الَّذى فَطَرْتَ بِهِ خَلْقَكَ فَكُلٌّ لَكَ مُذْعِنُونَ أَسْأَلَكَ أَنْ تُصَلِّىَ ‏عَلى‏ مُحَمَّدٍ وَعَلى‏ آلِ مُحَمَّدٍ.
    "خدايا! مرا بيافريدى حال آنكه از خلقت من بى نياز بودى، و اگريارى دادنت به من نمى‏ بود من از شكست خوردگان مى‏ بودم.
    اى كسى كه ‏رحمت را از جايگاهش مى گسترانى، و بركت ها را از معدن هايش برون‏مى ‏كنى. اى كسى كه از نفس خويش رفعت و بلندى را ويژه مى‏ گرداند،پس اوليايش به عزّت او سرفرازى مى‏ جويند، اى كسى كه پادشاهان ‏برايش يوغ خوارى برگردن هايشان مى ‏نهند و از خشم و قدرت اوهراسانند، از تو مى‏ خواهم به نامت كه مخلوقاتت را بدان بيامرزيدى،پس همه براى تو فروتن و خوارند، از تو مى‏ خواهم بر محمّد و خاندان‏ محمّد درود فرستى".
    وَأَنْ تَنْجِزَ لى أَمْرى، وَتُعَجِّلَ لِىَ الْفَرَجَ، وَتَكْفِنى وَتُعافينى، وَتَقْضى‏ حَوائِجى، السَّاعَةَ السَّاعَةَ، اللَّيْلَةَ اللَّيْلَةَ، إِنَّكَ عَلى‏ كُلِّ شَىْ‏ءٍ قَديرٍ.
    "و كار مرا محقّق فرمايى و در گشايش براى من تعجيل بورزى و مرايارى دهى و عافيتم ارزانى فرمايى. نيازهايم را بر آورده سازى همين ‏ساعت همين ساعت و همين شب همين شب كه تو بر هر چيز توانايى
    خوشا به نیمه شبی با خدا صفا کردن/زبان حال گشودن ز دل دعا کردن/تمام لذت عالم نمیرسد قدرش/به یک دقیقه مناجات با خدا کردن/

5. تشکر شده توسط :

حامد (چهارشنبه 28 فروردین 92)

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12