PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : طلبیدن امام رضا(ع)

J.MOGHADAM
دوشنبه 27 شهریور 91, 04:06 بعد از ظهر
سلام من به چشم دیدم که امام رضا(ع) اگر میخواهد کسیرو هدایت کنه(اونرو از گناه کردن بازداره) شخص رو به زیارت خودشون دعوت میکنن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

J.MOGHADAM
دوشنبه 27 شهریور 91, 04:16 بعد از ظهر
این خود شخص که هدایت میشه با زیارت امامش یانه!باز من باچشم دیدم که لیاقت زیارت امام رضا(ع) رو نداشته وسال بعد امام رضا(ع) اونو نطلبیده!!!!!!!!!!!!!

mostafahem
دوشنبه 27 شهریور 91, 11:35 بعد از ظهر
قطعا هدایت بدست معصوم هست اما اصرار بر گناه انسان رو از روزیش محروم می کنه

J.MOGHADAM
چهارشنبه 05 مهر 91, 02:36 بعد از ظهر

قطعا درسته.

J.MOGHADAM
چهارشنبه 05 مهر 91, 02:37 بعد از ظهر
من امتحان کردم که وسیله ی هدایت رو دقیقا جلوی پای ادم میذارن!!!!!

حامد
جمعه 07 مهر 91, 07:41 قبل از ظهر
چطوری امتحان کردی به ما هم یاد بده

J.MOGHADAM
جمعه 07 مهر 91, 01:44 بعد از ظهر

همون جوری که اقا مصطفی گفتند.من دیدم این قضیه رو.امتحان کردم دیدم که کسی که توفیق رفتن به حرم امام رضا (ع)رو پیدا کرده بود انقدر اصرار بر گناه کرد که دفعه ی بعد که میخواست بره بهش توفیق ندادند.

J.MOGHADAM
پنجشنبه 24 اسفند 91, 11:05 بعد از ظهر
سوال دیگری نیست؟؟
آقایون شرکت کنند در این قسمت لطفا...

J.MOGHADAM
سه شنبه 03 اردیبهشت 92, 02:10 بعد از ظهر
کلن توراه دادن ما به حرم خودشون واقعا باید بطلبن!!
هرچه قدر هم بخوای تا نطلبن پامون وا نمیشه به حرم.. :(

حسین
چهارشنبه 03 مهر 92, 08:53 قبل از ظهر
ولی من هم خیلی دیدم که آدمهای رو سیاه رو میطلبن. حالا یا یه دعایی پشتشون بوده که خودشون غافلن. یا اون دعاها و اعمال نیکشون، از گناهاشون بیشتره، یا حتی یه حسنه ای انجام دادن که سیئاتشون هم به حسنه تبدیل شده. شایدم در عین گناهکار بودن اونها رو طلبیدن و میخواستن با این کار حجت رو بر اونها تموم کنن.
به هر حال:
قال الصادق علیه السلام: الدنیا و الآخرة للامام، یضعها حیث یشاء و یدفعها الی من یشاء. (الکافی)
دنیا و آخرت برای امام است. هرجا که بخواهد آن را قرار میدهد و به سوی هر کسی که بخواهد دفع میکند.

J.MOGHADAM
پنجشنبه 04 مهر 92, 04:10 بعد از ظهر
بله آقا حسین اینی که گفتید درسته..
اولین پست رو بخونید !!! :) منم گفتم که !!!

حسین
شنبه 06 مهر 92, 08:43 قبل از ظهر
بله. درست میگی. شمام همینو گفتی قبلا.

ABASS
شنبه 20 مهر 92, 12:23 قبل از ظهر
سلام.اینکه رفتن به حرم معصومین لیاقت میخواد درش شکی نیست. اما به قطع و یقین نمیشه گفت هر کی میره حرم حضرات معصومین کارش درسته و هر کی روزیش نمیشه انسان خیلی بدیه..مگر حدیثی شما بیارید که قطع به یقین این مطلب و اثبات کنه....من فکر نمیکنم مبانی اعتقادی رو بشه رو تجربیات بنا کرد....ما علمه به غیب نداریم بنابر این از حکمت امور هم بی اطلاع هستیم...به قول آقا مصطفی اصرار بر گناه روزی رو کم یا از بین میبره اما نمیشه گفت اونی پارسال مشرف شده حرم معصوم وامسال روزیش نشده به واسطه گناهانشه یا کلا گناهکاره....یا اونی که هر سال میره پس کارش خیلی درسته..من کسی رو میشناسم که هر سال میره حج اما نمازاشو نمیخونه یا گاهی میخونه....

Yaser.76
دوشنبه 22 مهر 92, 09:45 بعد از ظهر
با سلام
به نظر من هرکس که به زیارت هرکدام از معصومین (مورد خاص بحث: زیارت امام رضا صلوات الله وسلامه علیه) می رود، باید به هنگام زیارت همه ی حواسش را جمع زیارت کند و از فرصتی که برایش پیش آمده نهایت استفاده را بکند و از معصوم هم بخواهد که بار دیگر او را به زیارت خودشان بطلبد. (البته نظر من مهم نیست، مهم روایات و سخنان اهل بیت علیهم السلام در این زمینه است.) یا علی